Wpis z mikrobloga

Byłem ja dziś w mieście zwanym #lodz

Matko Bosko jakie to jest strasznie brzydkie. Naprawdę bardzo,bardzo brzydkie. Jednym z ładniejszych budynków jest tu Biedronka obok Manufaktury. To nie bait. Oczy mi pękają bardziej niż na dworcu w Kutnie.

##!$%@?
  • 62
  • Odpowiedz
@Smash_smash: i od razu widać, którędy nie wiedzieć czemu chodziłeś. Pytanie tylko czego nie rozumiesz w tym, że coś jest trakcie remontu lub budowy?

Oceniasz miasto po tym, że nie wiedziałeś, gdzie iść, czy uważasz, że źle, że się remontujemy, czy co? Bo nie kumam.

Chcesz, to wpadaj choćby jutro to Cię oprowadzę. Albo poczytaj tag przede wszystkim.
  • Odpowiedz
@Smash_smash: Skąd się biorą tacy dziwni podludzie jak ty? Przyjeżdżasz do miasta które ma najwięcej zabytków w Polsce, gdzie jest najwięcej terenów zielonych, gdzie jest najdłuższa ulica handlowa w Europie, podwórce stawiane za przykład, nowoczesne galerie handlowe lub hotele w starych fabryczkach a ten pierd.. że gdzieś budynek był w remoncie i nie wszedł do największej zrewitalizowanej przestrzeni na świecie tylko do biedronki obok ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz