Wpis z mikrobloga

No to jeżeli jest taki popularny wpis z #rozowykorposwiat to przejdźcie się na policje do działu kadr ( ͡° ͜ʖ ͡°) Składałem ostatnio znów papiery o przyjęcie do służby (oczywiście zapomniałem znów milion rzeczy i milion rzeczy było krzywo wpisanych i trzeba poprawić bo to policja a nie praca na kasie, więc właściwie nie złożyłem podania). Składałem w moim pięknym mieście #siemianowice teraz i w 2014 roku. Wiecie co jest najlepsze? Oni #!$%@? wypisują rzeczy w zeszytach. Takich A4 robiąc tabelki od linijki. W 2014 roku byłem lekko confused, a teraz to już zacząłem się z tego śmiać.

Komputer stoi w rogu nie używany, a one wszystkie możliwe rzeczy w zeszycie.

#!$%@? zeszycie.

Zeszycie #!$%@?.

(,)

#policja #przygodazdupy
  • 49
  • Odpowiedz
@TomaK_: To u mnie też Pani robi za ręczną bazę danych przy wypisywaniu kwitków na delegację- wpisuje w tabelkę dane delikwenta i kolejny następny numer delegacji ;)
  • Odpowiedz
@TomaK_: Powiem ci coś lepszego. Pracuje tu w #it i np taka informacja że coś nie będzie działało przychodzi mailem do sekretariatu tam jest drukowany (!), dostaje pierwszą pieczątkę, później zanoszone jest to na dyżurkę gdzie dostaje kolejną pieczątkę, potem do następnego sekretariatu, a dopiero potem ok 14:45 dostaje wydrukowanego maila(!) z informacją że w godzinach 10-12 nie będzie działał jakiś system...
  • Odpowiedz
@TomaK_: Zrób AMA.
Mam pierwsze pytania:
-będziesz łapał za jointa?
-zatrzymasz gościa spokojnie wracającego z pracy z browarkiem w ręku?
-co tobą kierowało by chcieć pracować w tak nieudolnej i znienawidzonej (z własnej winy) instytucji?
  • Odpowiedz