Wpis z mikrobloga

No to jeżeli jest taki popularny wpis z #rozowykorposwiat to przejdźcie się na policje do działu kadr ( ͡° ͜ʖ ͡°) Składałem ostatnio znów papiery o przyjęcie do służby (oczywiście zapomniałem znów milion rzeczy i milion rzeczy było krzywo wpisanych i trzeba poprawić bo to policja a nie praca na kasie, więc właściwie nie złożyłem podania). Składałem w moim pięknym mieście #siemianowice teraz i w 2014 roku. Wiecie co jest najlepsze? Oni #!$%@? wypisują rzeczy w zeszytach. Takich A4 robiąc tabelki od linijki. W 2014 roku byłem lekko confused, a teraz to już zacząłem się z tego śmiać.

Komputer stoi w rogu nie używany, a one wszystkie możliwe rzeczy w zeszycie.

#!$%@? zeszycie.

Zeszycie #!$%@?.

(,)

#policja #przygodazdupy
  • 49
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Makila: Hej polubilem Cie. jesteś tak niemiła, że aż cieszę się że masz ból dupy. ale proszę wyciągnij tego kija z tyłka. on tylko uwiera. naprawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrej nocy.
  • Odpowiedz
@TomaK_: Ja tu próbuje prowadzić dyskusję, argumentuję swój punkt widzenia, a jedyne co ty potrafisz napisać to "wyjmij kija z dupy".
Brawo, zmasakrowałeś mnie tym tekstem, idę płakać do kąta.
  • Odpowiedz
Jesteście idiotami. Gościu nawiązał do historii w tagu wyżej wymienionym żeby powiedzieć swoją krótką anegdotkę. Mnie zaciekawiła. Jak macie ból dupy @Makila i inni to polecam procto-hemolan.
  • Odpowiedz
@tomeczekw: Nie nawiązał do historii, bo tak by było jakby wkleił link do niej. Z dupy zawołał ludzi do wpisu, który nijak ma się do tagu, który obserwują. Policja to nie korpo, a policjantki nie zachowują się jak te z różowykorpoświat. I tyle. Autor nie potrafi nawet w sensowny sposób wyjaśnić dlaczego "podkradł" ten tag, bo w przeciwnym razie przyznałabym mu rację i dała spokój. Jak dla mnie zrobił to
  • Odpowiedz
@TomaK_: Kilka lat temu byłem złożyć zeznania u dzielnicowego. Co prawda pisał na jakimś rzęchu starym typu 486, miał jakiegoś worda, ale musiałem mu sformatować tekst bo mu się formatka rozjechała :D
  • Odpowiedz