Wpis z mikrobloga

No to jeżeli jest taki popularny wpis z #rozowykorposwiat to przejdźcie się na policje do działu kadr ( ͡° ͜ʖ ͡°) Składałem ostatnio znów papiery o przyjęcie do służby (oczywiście zapomniałem znów milion rzeczy i milion rzeczy było krzywo wpisanych i trzeba poprawić bo to policja a nie praca na kasie, więc właściwie nie złożyłem podania). Składałem w moim pięknym mieście #siemianowice teraz i w 2014 roku. Wiecie co jest najlepsze? Oni #!$%@? wypisują rzeczy w zeszytach. Takich A4 robiąc tabelki od linijki. W 2014 roku byłem lekko confused, a teraz to już zacząłem się z tego śmiać.

Komputer stoi w rogu nie używany, a one wszystkie możliwe rzeczy w zeszycie.

#!$%@? zeszycie.

Zeszycie #!$%@?.

(,)

#policja #przygodazdupy
  • 49
  • Odpowiedz
@Makila: To jak miał się odnieść do tamtej historii aby wszyscy wiedzieli o co chodzi i mogli sobie sprawdzić. Już nie srajcie się z tymi tagami tak. Na własność nie są do nikogo przypisane
  • Odpowiedz
@TomaK_: chlopie kiedys kumpla #!$%@? na 140 zł wkradajac sie na fejsa i piszac czy ma ktos ilestam zl pozyczyc to policjant szukal ip w jakims ip finderze w google gdzie wyswietlalo sie ip komputera policji XD
  • Odpowiedz
@guacamole: Mógł wkleić link bezpośrednio do wpisu, a nie wołać prawie tysiąc osób, które obserwuje tag, żeby czytać konkretne historie konkretnego użytkownika.
A co do srania się o tagi: robi się burdel jak ktoś nie umie tagować. Proponuje najpierw zapoznać się z tym jak funkcjonuje mirko, bo to jest problem osób, które nie umieją tagować, a nie tych ktore zwracają uwagę. Dostosuj się albo przyzwyczaj do tego, że ludzie będą
  • Odpowiedz
@TomaK_: z multi, przy negatywnym wyniku nie dostaje sie uzasadnienia. Ale chyba za dużo bajek się na forach naczytałeś na temat rekrutacji, jeśli myślisz, że co mądrzejszych odrzucają.
  • Odpowiedz
Mógł wkleić link bezpośrednio do wpisu, a nie wołać prawie tysiąc osób, które obserwuje tag, żeby czytać konkretne historie konkretnego użytkownika.


@Makila: jak chcesz czytać historie konkretnego użytkownika to sobie obserwuj tego konkretnego użytkownika ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tagi są po to by oznaczać posty o podobnej tematyce. Nie są (póki co) do nikogo przypisane.
  • Odpowiedz
@morsik: "Konkretne historie konkretnego użytkownika"- nie wybieraj z moich wypowiedzi tylko tego, co ci pasuje. Jak chcecie wrzucać swoje historie to załóżcie swoje tagi. Ktoś sobie wypracowuje styl, markę która podoba się ludziom, a przyjdzie ktoś i byle wpisem chce zgarnąć atencję. Jakby to było chociaż fajnie napisane, to pewnie bym się nie czepiała. Ale nie po to obserwuję tag, który jest ciekawie prowadzony, historie w nim łączą się w
  • Odpowiedz