Wpis z mikrobloga

Mireczki trzymajcie kciuki , przyszła pora,aby ogarnąć swoje życie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jadę na rozmowę kwalifikująca na oddział dzienny w klinice nerwic. Trochę się stresuję. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#depresja #nerwica #psychiatria
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Usunelem_Konto: Nie używaj pojęć których nie rozumiesz (depresja, zaburzenia osobowości) i nie mów osobie z nerwicą, żeby wzięła się w garść i zaczęła spełniać własne marzenia, bo tylko pogarszasz jej nastrój. Do osób z depresją też się nie odzywaj.
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: Właśnie je oglądam, depresja, nerwica... Depresja to jest taki stan, że bez pomocy specjalistów, a nawet leków sam nie wyjdziesz. Nie miałeś depresji, bo w takim stanie ludzie nie mają marzeń, bo wszystko pachnie gównem.
  • Odpowiedz
@Ten_z_Wykopu: zachęć ją do czegoś a nie atakujesz osobę która jej powiedziała w prost co myśli. Nerwica to tak samo "choroba" psychiczna jak Depresja,jak i twoje zaburzenie osobowości. Własnie ty nie rozumiesz pojęcia choroba psychiczna. Najwięcej chorób takich typów pojawia się u słabych i bezradnych z powodu jakiś bodźców które wywołały tą "chorobę". Sam zwalczyłem depresje(raz próbowałem się zabić co skutkowało oiomem) aż w końcu siadłem na dupie i zacząłem
  • Odpowiedz
Nie zgodzę się prawie we wszystkim, ale nie chce mi wyjaśniać. Pamiętaj tylko, że osoby w depresji do niczego nie zachęcisz, żadne dobre słowo nie zadziała, a tylko wywoła złość w twoją stronę.
  • Odpowiedz