Wpis z mikrobloga

PiS nie szło do wyborów z hasłem obniżek podatków.


@zakowskijan72: Ale kłamiesz. Albo masz cieżką sklerozę. Obiecywali podwyższenie kwoty wolnej od podatku i obnizenie VAT. W ciagu 100 dni. Kłamczucha Broszka podobno gotowe projekty ustaw miała.

Tymczasem odrzucili projekt ustawy o podwyższeniu kwoty wolnej od podatku w pierwszym czytaniu. Ale głupki dalej sie cieszą, bo w twarz im pluje ich ukochana partia.
  • Odpowiedz
@Andreth: Twój komentarz dość fajnie ukazuje jak te s---w@#$#%( wstaw co Ci pasuje) nas poróżniają ... od tych 26 lat "wolności" to są ci sami "ludzie" ( w cudzysłowie bo dla mnie to skórwysyny ).
  • Odpowiedz
  • 0
Bardzo lubie Tyszke, ale to co napisal doskonale uwidacznia cechy naszego mozgu, ktore sprawiaja, ze wylapujemy tylko te rzeczy, ktore chcemy widziec.
  • Odpowiedz