Wpis z mikrobloga

Byłam dzis sobie na mszy wieczornej w Krk u Misjonarzy koło ms agh. Po mszy adoracja, a po adoracji indywidualne błogosławieństwo Najświetszym Sakramentem; ksiądz szedł przez koscioł i każdemu z osobna błogosławił.
Pomodliłam się te z i za Was wszystkich, moze tak z bliska będzie policzone podwójnie :P

A na powaznie, to tak Wam napiszę, że generalnie - niesamowite uczucie...
Jak ktos z okolic, wybierzcie się. Z tego, co wiem, we czwartki zawsze jest taka adoracja, nie wiem, jak w inne dni ;>

#mikromodlitwa #katolicyzm #wiara #krakow
  • 23
@piterello: a ja znam księdza, który np. nie bierze pieniędzy "z kolędy" dla siebie, tylko zbiera te pieniądze, ogłasza ile to było i przeznacza to na pomoc najbiedniejszym rodzinom w parafii.
Szok, nie?
Nie każdy Polak to złodziej samochodów i pijak, a nie każdy Ksiądz to pedofil, który okrada wiernych by żyć w luksusach.
@agaja: Miło czytać takie rzeczy na mirko Obczaj msze poranne studenckie u dominikanów - jak chodziłam jakieś 10 lat temu, były w kaplicy św. Jacka o 7 rano w dni powszednie, komunia pod dwiema postaciami. Potem trochę drogi mi się rozeszły z KK, ale czego bym o instytucji nie myślała, jak bardzo bym nie wątpiła, nie umiem wątpić w eucharystię; tylko to sprawiło, że po paru latach właśnie "wróciłam" i
@piterello: @MagnaPomerania: ja tam w życiu może szeście mialan, ale w sunie zawsze trafialam na dobrych księży. Takich zarówno będącymi dobrymi kapłanami, jaj i dobrymi ludźmi.
I takich jest bardzo dużo, tylko ze oni nie są tak ciekawi, jak ci, o których trabia media.
Dobri nie jest tak medialne jak zło. Dobro jest tym, co powinno być zawsze i jako takie traktowane jest często jako w zasadzie tło,lego często się
@agaja: ja tylko heheszkowałem z tą tacą a @MagnaPomerania: mnie tu w jakieś dyskusje o księżach złodziejach, pedofilach wciąga... Ja tyle szczęścia z nimi nie miałem (żaden ksiądz mnie nie macał za młodu xD) i unikam ich jak ognia.

"Dobri nie jest tak medialne jak zło. Dobro jest tym, co powinno być zawsze i jako takie traktowane jest często jako w zasadzie tło,lego często się po prostu nie widzi.

Taguj