Wpis z mikrobloga

Byłam dzis sobie na mszy wieczornej w Krk u Misjonarzy koło ms agh. Po mszy adoracja, a po adoracji indywidualne błogosławieństwo Najświetszym Sakramentem; ksiądz szedł przez koscioł i każdemu z osobna błogosławił.
Pomodliłam się te z i za Was wszystkich, moze tak z bliska będzie policzone podwójnie :P

A na powaznie, to tak Wam napiszę, że generalnie - niesamowite uczucie...
Jak ktos z okolic, wybierzcie się. Z tego, co wiem, we czwartki zawsze jest taka adoracja, nie wiem, jak w inne dni ;>

#mikromodlitwa #katolicyzm #wiara #krakow
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piterello: a ja znam księdza, który np. nie bierze pieniędzy "z kolędy" dla siebie, tylko zbiera te pieniądze, ogłasza ile to było i przeznacza to na pomoc najbiedniejszym rodzinom w parafii.
Szok, nie?
Nie każdy Polak to złodziej samochodów i pijak, a nie każdy Ksiądz to pedofil, który okrada wiernych by żyć w luksusach.
  • Odpowiedz
@agaja: Miło czytać takie rzeczy na mirko Obczaj msze poranne studenckie u dominikanów - jak chodziłam jakieś 10 lat temu, były w kaplicy św. Jacka o 7 rano w dni powszednie, komunia pod dwiema postaciami. Potem trochę drogi mi się rozeszły z KK, ale czego bym o instytucji nie myślała, jak bardzo bym nie wątpiła, nie umiem wątpić w eucharystię; tylko to sprawiło, że po paru latach właśnie "wróciłam"
  • Odpowiedz
@Myrcin-: nie ja zakladalam tag, ale mysle, ze jednak wiekszość osób z nim zwiazanych traktuje go poważnie. A modlić się można o różne rzeczy ;)

@maciez: na Lea, niedaleko skrzyżowania z Kijowska, naprzeciw szpitala na Galla :)
  • Odpowiedz
@agaja: Bez jaj. Też tam byłam! Znaczy, tylko na samej mszy (często chodzę właśnie tam, bo mam najbliżej). Na adoracji nigdy nie zostawałam, ale może wpadnę za tydzień. Ojej, ale "zbieg okoliczności". (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@piterello: @MagnaPomerania: ja tam w życiu może szeście mialan, ale w sunie zawsze trafialam na dobrych księży. Takich zarówno będącymi dobrymi kapłanami, jaj i dobrymi ludźmi.
I takich jest bardzo dużo, tylko ze oni nie są tak ciekawi, jak ci, o których trabia media.
Dobri nie jest tak medialne jak zło. Dobro jest tym, co powinno być zawsze i jako takie traktowane jest często jako w zasadzie tło,lego
  • Odpowiedz
@agaja: ja tylko heheszkowałem z tą tacą a @MagnaPomerania: mnie tu w jakieś dyskusje o księżach złodziejach, pedofilach wciąga... Ja tyle szczęścia z nimi nie miałem (żaden ksiądz mnie nie macał za młodu xD) i unikam ich jak ognia.

"Dobri nie jest tak medialne jak zło. Dobro jest tym, co powinno być zawsze i jako takie traktowane jest często jako w zasadzie tło,lego często się po prostu nie
  • Odpowiedz