Wpis z mikrobloga

ej mirabelki potrzebuje pomocy.
Postanowiłem wyjść z piwnicy a co za tym idzie z #przegryw
Jakaś duperka na tinderze chce się spotkac, zdziwilo mnie to bardzo bo profil mam bardziej do obczajania i robienia screanów ale cóż jak już się udało coś wyrwać to czemu nie skorzystać.
Jako, że dawno nie wychodizłem na randki potrzebowałem przewietrzyć szafę, Pani w osiedlowym sklepiku doradziła mi taki strój.
#rozowepaski Co o tym sądzicie?
#modameska #pytanie #ubierajsiezwykopem
Pobierz
źródło: comment_F42yvczgTknVXYk8iKuQpnPzZMlGzdlU.jpg
  • 96
@Invisible22: babeczka mówiła że wielu teraz modnie ubranych gościu u niej kupuje i takie są trendy. dopiero zaczynam przeglądać tag modowy ale ja się na tym nie znam
@heheszkitroche: a to nie będzie tak elegancko, że nie jestem takim gówniakiem tylko już spoko gościu z własną kawalerką
@mx2: Marny ze mnie podrywacz, ale jedno mogę Ci doradzić. Zwróc uwagę na buty. Buty muszą idealnie pasować stylówką do koszuli. To prawda stara jak świat, przekazał mi ją dziadek, a ja przekazuję ją Tobie.

Oczywiście, nie zostawię Cię samego w poszukiwaniach. Według mnie dokładnie do koszuli pasować będą buty z tej samej epoki. Proponuję takie. Co sądziesz?
Pobierz
źródło: comment_JH6oNXniNhDmM6Ez4Wx775YZg9yXiHZ5.jpg
@gonzollo: czy ty w tym momencie wykpiłeś moją koszule. Jestem otwarty na krytykę ale konstruktywną nie coś takiego. Jeśli chcesz mi pomóc zaproponuj mi coś konkretnego.
@Invisible22: własnie tylko jak, nie lubie chodzić po galeriach a ten sklepik jest zaraz pod blokiem
@mx2: Koszulę możesz założyć ale inną, normalną, bez wzorów. Nie masz żadnych takich na wiosnę? Krawat odpuść. Kurtałke jak dla mnie masz z epoki poprzedniej. Totalnie nie pasuje. Już lepiej iść bez. Do tego załóż jeansy albo chinosy. Tak jak mówię, normalnie. Bądź sobą a nie wydziwiaj a będzie Ci dane :)
@mx2: modnie nie zawsze znaczy ładnie i męsko ;> zwłaszcza ostatnio.

Założ diznsy, ładną koszulę i jest ok.
Krawat, marynakr,a to jakbyście szli na jakąs bardziej elegancka kolację, do teatru/opery.

Natomiast połaczenie ze zdjęcia paskudne. Bez urazy... ale nie. Pstrokaty krawat i kropki, a do tego na kołnierzyku jeszcze jakies szlaczki.
Mowy nie ma - minimalizm jest lepszy, jak nie masz pomysłu, bierz jednolite rzeczy, wtedy łatwiej łączyć i trudniej o
@agaja: Ok, wezmę to pod uwagę.
Ale to co lepiej biała koszula? i jeansy? a koszule luzem czy w spodnie? Mam fajny pasek z aliexpresu z sprzączką batmana myślę, że warto to pokazać, że taki śmieszek jestem
@Invisible22: trochę gejowsko, nie wiem czy bym się wcisnął w nie tak na luzie
@agaja: No chyba żartujesz, nie osłabiaj mnie.

Byłem niecały miesiąc temu w Mediolanie. Podróż służbowa, ale trochę się poszwędałem po mieście i wiesz co? Połączenia różnych faktur są teraz MEGA modne. Co drugi Włoch w takim połączeniu lata, a ten outfit ze zdjęcia spokojnie posowałby do włoskich ulic.

Więc nie przesadzaj...
@gonzollo: modne nie zawsze znaczy ładne ;>
Ja w sumie generalnie jestem zwolenniczką minimalizmu i klasyki, sta też opinia moja taka, jak napisałam uprzednio.
Zauważ tez jednak, że na wszelakiego rodzaju największych galach i uroczystościach, gdzie pojawiają się osoby wysokie rangą, dostojnicy państwowi, rodziny królewskie etc, zazwyczaj panuje konkretny styl ubioru i fiubzdiu w postaci pierdyliarda wzorów, adidasow do garniturów z krótkimi spodenkami nie uświadczysz.

Ale generalnie, nie to ladne co
@agaja: myślałem, że taka wzrokowa pokaże ze nie jestem właśnie takim sztywniakiem. Kurde ciężko wychodzić z piwnicy. Widzisz Ty potrafisz ocenić jak wyglądam ja mam z tym problem dlatego proszę o pomoc
@mx2: wiesz co, ja napisałam, jak ja to widzę :) ekspertem od mody nie jestem, choć z drugiej strony obecnie chyba każdy może nim być ;>
generalnie..jeśli Tobie się taki miszmasz podoba, to dobrze - to Ty się masz w tym dobrze czuć. Ja bym sugerowała coś bardziej jednolitego, bo takiej pstrokacizny strasznej nie lubię :) Ale to Tobie ubranie ma dodawać pewności siebie. I może akurat Twoja koleżanka lubi takie
Jak cos jest pstrokate, to będzie pstrokate bez względu na okazję, tak samo jak ładne, to zawsze będzie ładne.


@agaja: To stwierdzenie jest mocno tendencyjne ( ͡º ͜ʖ͡º) Czyli jak pstrokate, to brzydkie?
@gonzollo: dla mnie raczej tak ;>
nie lubię miliona pociapanych wzorów, wolę materiały raczej gładkie lub z regularnymi wzorami, mnogość szlaczków, ciapek, kropek, wzorków w jednym miejscu nieco mnie przeraża i przytłacza.
Wyznaję zasadę "mniej znaczy więcej" i wolę taka klasyczną elegancję, gdzie ekstrawagancja wyrażana jest jakimis dodatkami bardziej. I troszeczkę czasami cierpię, gdy widzę czasem lansowane obecnie przez celebrytów amerykanskich połączenia choćby wspomnianych już kolorowych adidasów do jeszcze bardziej kolorowych
@agaja: ale ja nie jestem sztywniakiem, jestem śmieszkiem i chciałem żeby to było widać po prostu ;) Kurde nie jest tak, że nie wiem do końca jak postępować z kobietami czytałem dużo lwa-starowicza i chyba takim przerywem nie jestem aż tak.
@mx2: Ja tam ogólnie zazdroszczę ludziom, którzy potrafią mieć po prostu w dupie zdanie innych na temat ich ubioru i się tym szczerze nie przejmują. Ja to zawsze myślę w ten głupi sposób jak to inni mnie odbierają i przeszkadza mi to w jakiś sposób w życiu.
ale ja nie jestem sztywniakiem, jestem śmieszkiem i chciałem żeby to było widać po prostu ;)


@mx2
Jak jesteś śmieszkiem to nie musisz tego dodatkowo ukazywać sztucznym i z wysiłkiem skompletowanym strojem. Wyluzuj.
@mx2: weź to wszystko zdejmij i ubierz zwykłą koszule i jeansy, jakby cie tak laska zobaczyła to by po 5 min uciekała, gezz nie wierze że chociaż w małym stopniu nie interesowałeś się modą albo jak inni ludzi chodzą ubrani żeby nie wiedzieć, co teraz włożyć
@Spoleczny: Może to jest metoda. Zluzuje sypnę jakimś żarcikiem jakoś to będzie, przecież to tylko loszka 5/10 nie ma co się spinać
@mersi: Nie no wiem ale mi się te mody nie podobają jak te jakieś chinosy czy podwinięte nogawki. Dla mnie męska fajna stykówka to własnie koszula jakaś marynarka krawat. Widziałem na mieści gości w wzorzystych koszulach w kwiatki ta wydala mi się podobna.
@mx2: Szanuję. Sam mam #!$%@? na punkcie krawatów i skarpet w #!$%@? wzory. ( ͡ ͜ʖ ͡) Sztuką jest ubrać elegancki garniak i zniszczyć wszechświat takim dziwnym dodatkiem, wszystkie laski twoje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)