Wpis z mikrobloga

ej mirabelki potrzebuje pomocy.
Postanowiłem wyjść z piwnicy a co za tym idzie z #przegryw
Jakaś duperka na tinderze chce się spotkac, zdziwilo mnie to bardzo bo profil mam bardziej do obczajania i robienia screanów ale cóż jak już się udało coś wyrwać to czemu nie skorzystać.
Jako, że dawno nie wychodizłem na randki potrzebowałem przewietrzyć szafę, Pani w osiedlowym sklepiku doradziła mi taki strój.
#rozowepaski Co o tym sądzicie?
#modameska #pytanie #ubierajsiezwykopem
Pobierz
źródło: comment_F42yvczgTknVXYk8iKuQpnPzZMlGzdlU.jpg
  • 96
@mx2: Trochę tak, ale to przecież nie pogrzeb, tylko spotkanie z lochą. Ma być śmiesznie (ale też nie żałośnie XD). Jak nie skuma to trudno, ma inne poczucie humoru. Nie dogadacie się na pierwszym spotkaniu to nie dogadacie się po 30 latach małżeństwa. I tak tego kwiatu jest pół światu. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@stefansiarzewski: kurde, tak zrobię. Widziałem nową reklame Axe i troche mnie zmotywowała. To co mówisz tez ma sens. Kurde dobra oleje to i IDE na żywioł ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ten myślisz że laseczki z tindera to segzy będą?
@mx2: i jak tam? co w koncu zalozyles? :D

Zas co do lwa-starowicz i innych podreczników..
Ło panie! Ty nie czytuj poradników, tylko poznawaj kobitki, na plaszczyznie nie tylko randkowej, ale po prostu ludzkiej, poznawaj jakimi sa ludzmi.
Naprawdę my az tak bardzo sie od Was nie roznimy, zeby nas traktowac jak inny gatunek :)

Zachowuj sie swobodnie, pewnie siebie (ale tez nie przesadzaj :) ), jeżeli jesteś smieszkiem, to też