Wpis z mikrobloga

hahaha co się odwalilo tutaj?!:D Wystawiłem na olx monitor, napisał do mnie gość że weźmie i proszę wysłać kurierem. zaznaczył że musi dojść do piątku bo jak będzie na poniedziałek to on nie chce bo paczka na pewno będzie rzucana na magazynie, a on takiej nie chce. Napisałem mu żeby dał znać czy bierze na pewno. nie odpisywał dłuższy czas więc sprzedałem komuś innemu. Na co gość wysłał mi swój adres kancelarii prawnej xD a potem to co na screenie :D czy ma podstawy do wysyłania takiego czegoś czy mogę go wysmiac? #olx #bekazpodludzi #heheszki
nikeroni10 - hahaha co się odwalilo tutaj?!:D Wystawiłem na olx monitor, napisał do m...

źródło: comment_7i91BwtOUH93MhOIynq6xRC9bprNAibg.jpg

Pobierz
  • 104
@nikeroni10: Jakiej #!$%@? umowy? Co za podludzie xD To nie allegro że koleś se coś wylicytował nic nie podpisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie w życiu nic bym nie wysłał na OLX chyba że koleś wpłaciłby całość ale nadal mogą być później problemy bo jak temu na magazynie rzucać będą monitorem. Szkoda że trzeba bulić na alledrogo za prowizje. Prawnie nic ci nie może zrobić ( ͡
@nikeroni10: niech się buja, nie masz towaru, więc choćbyś chciał i się zesrał to mu go nie znajdziesz, reszta to szantaż i możesz go postraszyć policją.... widać, żeś dzieciak, bo jakimiś gówno tematami się przejmujesz... zlej temat i tyle.. pewnie gościu wydedukował po tekście i ocenił, że może ugrać na Tobie i bynajmniej nie chodzi tu o monitor, a o Ciebie samego... musisz to potraktować jak próbę wyłudzenia...