Wpis z mikrobloga

Czy to normalne, że przesyłka idąca DHLem (nie express, ta ekonomiczna-międzynarodowa) od poniedziałku rano nie zmieniła w ogóle statusu na jakikolwiek inny? Już szybciej pojechałbym odebrać osobiście, niż czekać aż to dowiozą...

Ostatni jaki mam, to że "Przesylka zostanie przetransportowana do kraju przeznaczenia i przekazana tam organizacji odpowiedzialnej za doreczanie.", a jedyna strona, na której działa mi tracking number to strona, którą dostałem w mailu od supportu ze sklepu OnePlus'a, konkretnie to ta. Na którejkolwiek podstronie z polskiego DHL'a bym nie próbował, to mam info o braku informacji dla przesyłki - to jest normalne?

#dhl #oneplus #kurier #pocztapolska - może coś wiecie...
  • 44
@qweasdqweasd: Nie są, ale mogłoby być jakieś info, że już jest w Polsce chociaż. Dwa dni to nie tak mało, żeby trafiła z Lipska do Polski. No i dlaczego na żadnej z polskich stron (dhl.com.pl) nie widzę trackingu tej przesyłki?
@MichalQ20: Nie znajduje mi przesyłki o numerze, którą na tej śmiesznej podstronie nolp.dhl.de widzi normalnie. Może tak być, że z polskiej strony trackowane są tylko przesyłki, które już są w Polsce?
@asunez: jesteś pewny że to DHL? może to przesyłka pocztowa deutsche post (de facto DHL) i w Polsce będzie doręczać poczta polska? :D
sprawdź na monitoringu Poczty Polskiej :P
(link śledzenia sugeruje że przesyłka idzie z Niemiec)
@asunez:
Możliwe, że zmienia się nr przesyłki. Spróbuj szukania po nr referencyjnym.
Jak było to nadane jako DHL Mail to w Polsce przejmie ją Poczta Polska, tak samo jak była to usługa DHL Paket.
Co do śledzenie takich przesyłek jeżeli nr przesylki nie był w formacje RR123456789DE, gdzie RR to litery od RA do RZ, CA-CZ, VA-VZ. to kraju idzie to jako nierejestrowana lub nadawany jest nowy nr.
@asunez: Hej mirku jak skończyła się historia z tą paczką? Z góry wybacz za wygrzebywanie takich starych wątków, ale mam identyczny przypadek a w googlach jedyne trafne wyszukiwanie jakie znajduje to właśnie wątek tutaj (σ ͜ʖσ)
@drivt91: Nie ma sprawy za odkopanie, problemem za to jest moja pamięć, która jest dobra, ale krótka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak dobrze pamiętam paczka z OP2 dotarła do mnie w ciągu tygodnia od złożenia zamówienia, może ciut dłużej (max 2-3 dni po sytuacji opisywanej w pierwszym poście). Nie mam pewności, jak to wyglądało z trackowaniem, ale chyba ten numer od OnePlusa, który dostałem w mailu zaczął
@asunez: Dzieki wielkie za info, wlasnie ten numer do trackingu mnie zastanawia bo na krajowej stronce póki co nie dziala, ale uzbrajam sie w cierpliwość w takim razie :)
@xadereq: Tak, po jakims czasie ale z lekkim opoznieniem. Szybciej dostalem smsa o planowanym terminie dostawy i mozliwosci zmiany adresu albo daty doreczenia. Pamietam ze potem sprawdzalem to mialem aktualne informacje na krajowym i miedzynarodowym trackingu, takze cierpliwosci bo zajmuje to chwilke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@drivt91 @xadereq @thatguy
Cześć, po jakim czasie od wyswietlenia sie komunikatu "Przesylka zostanie przetransportowana do kraju przeznaczenia i przekazana tam organizacji odpowiedzialnej za doreczanie." Otrzymaliscie smsa z data doreczenia ?
Czy data doreczenia z smsa byla na nastony dzien?