Wpis z mikrobloga

Czy to normalne, że przesyłka idąca DHLem (nie express, ta ekonomiczna-międzynarodowa) od poniedziałku rano nie zmieniła w ogóle statusu na jakikolwiek inny? Już szybciej pojechałbym odebrać osobiście, niż czekać aż to dowiozą...

Ostatni jaki mam, to że "Przesylka zostanie przetransportowana do kraju przeznaczenia i przekazana tam organizacji odpowiedzialnej za doreczanie.", a jedyna strona, na której działa mi tracking number to strona, którą dostałem w mailu od supportu ze sklepu OnePlus'a, konkretnie to ta. Na którejkolwiek podstronie z polskiego DHL'a bym nie próbował, to mam info o braku informacji dla przesyłki - to jest normalne?

#dhl #oneplus #kurier #pocztapolska - może coś wiecie...
  • 44
  • Odpowiedz
@TraceurLion: Aż sprawdziłem historie - 8 września info o wysyłce przesyłki, 12 września dostałem info o możliwości przekierowania adresu i że przesyłka jest już w Polsce
  • Odpowiedz
@drivt91:
8 wrzesnia o wysylce z magazynu sklepu czy to info ze idzie do Polski tzn "Przesylka zostanie przetransportowana do kraju przeznaczenia i przekazana tam organizacji odpowiedzialnej za doreczanie ?
  • Odpowiedz
@TraceurLion: Raczej o wysyłce z magazynu.Nie mogę już znaleźć szczegółów trackingu. Z tego co widzę mojego posta pisałem 12 września czyli zapewne parę godzin przed otrzymaniem info o tym że przesyłka jest w Polsce. Znając siebie czekałem z dwa dni zanim zacząłem szukać po necie czyli realnie patrząc status "Przesylka zostanie przetransportowana do kraju przeznaczenia i przekazana tam organizacji odpowiedzialnej za doreczanie" wisiał mi około dwóch dni :)
  • Odpowiedz
@TraceurLion: u mnie paczka wyszła w poniedziałek z samego południa Niemiec, w środę miałem info, ze zostanie przetransportowana do kraju docelowego, dopiero w piątek rano na stronie polskiego dhla mogłem użyć numeru przesyłki do sprawdzenia trackingu, okazało się ze w czwartek już była w PL w Poznaniu. W piątek dostałem paczkę do ręki w wawie. Smsa nie dostałem
  • Odpowiedz
Panowie mam duzy problem z przesyłką z Niemiec. Nadana w piątek, w poniedziałek rano status ze wyszła z Radefeld no i amba wcięła. Do tej pory zadnego innego statusu...
Myślicie że paczka zaginęła ?

Mo, 26.11.2018 09:35 Radefeld, Deutschland
Die Sendung wird ins Zielland transportiert und dort an die Zustellorganisation übergeben.
Mo, 26.11.2018 00:43 Radefeld, Deutschland
  • Odpowiedz
@thatguy:
Wczoraj późnym popołudniem dostałem smsa że doręczenie na dziś.
Czyli od momentu statusu ze wyszła z Radefeld minęło 2,5 dnia zanim trafiła do Polski. Strasznie wolno.
Sledzenie po stronie niemieckiej nie działa po wyjsciu od nich.
Dopiero po otrzymaniu smsa z Polskim numerem mozliwe jest sledzenie.
  • Odpowiedz
@potrek: wolno? Moim zdaniem nie najgorzej, jak na paczkę zagraniczna. Poza tym mieści się w ramach założeń firmy. A 2,5 dnia to pewnie nie do końca, paczka w Polsce na pewno była wcześniej tylko nie u Ciebie w mieście
  • Odpowiedz
@thatguy: Pierwszy raz czekałem tak długo, zamowienie w Gearbescie, magazyn czeski. Wczesniej zamawiałem z tomtop, tam szlo z Chin do Holandii, a z Holandii to juz błyskawica. Tutaj zanim wyjechało z niemiec mineły ponad dwa dni. No ale najwazniejsze że juz dziś bedzie. Nowiutki Mavic 2 zoom :)
  • Odpowiedz