Wpis z mikrobloga

Czy to normalne, że przesyłka idąca DHLem (nie express, ta ekonomiczna-międzynarodowa) od poniedziałku rano nie zmieniła w ogóle statusu na jakikolwiek inny? Już szybciej pojechałbym odebrać osobiście, niż czekać aż to dowiozą...

Ostatni jaki mam, to że "Przesylka zostanie przetransportowana do kraju przeznaczenia i przekazana tam organizacji odpowiedzialnej za doreczanie.", a jedyna strona, na której działa mi tracking number to strona, którą dostałem w mailu od supportu ze sklepu OnePlus'a, konkretnie to ta. Na którejkolwiek podstronie z polskiego DHL'a bym nie próbował, to mam info o braku informacji dla przesyłki - to jest normalne?

#dhl #oneplus #kurier #pocztapolska - może coś wiecie...
  • 44
Też czekam na przesyłkę - w poniedziałek rano nadana w Berlinie, potem ślad się urwał, dziś jest środa, przesyłka do Warszawy. I też Google mnie tu wysłał. Dazm znać :D.
@TraceurLion: Ile czekałeś na smsa, że paczka jest już w Polsce po tym statusie, że "przesylka zostanie przetransportowana do kraju przeznaczenia i przekazana tam organizacji odpowiedzialnej za doreczanie"? Bo w moim przypadku minęło już 11 dni, a polski DHL poinformował mnie jedynie, że to jakaś ekonomiczna paczka i że jeszcze musi być w Niemczech skoro nie można sprawdzić statusu na polskiej stronie DHL (numer przesyłki jest w formacie CY*********DE). Wynika z
@asunez:
Podbijam wątek jako nadal aktualny.. po 10! dniach braku życia paczka która utknęła w Radefeld nagle jest w Polsce w doręczeniu. Telefon DHL Parcel nadal jest obsługiwany przez automat i nie ma szans na kontakt. W DHL ( lokalizacja gdzie diabeł mówi dobranoc) też nie byli w stanie paczki zlokalizować. Nikt za nic nie odpowiada. Polski numer jaki należy przedstawić nie został dla paczki utworzony wiec nikt za nic nie
Wtrące tutaj swoje 3 grosze na temat DHL z Niemiec. Numer dostałem w formacie CIxxxxxxxxxDE od Geekbuying. Nadania przez Deutsche Post.
Tak wyglądały statusy na alipaczce do dnia 2021-11-25:
2021-11-12 14:20:00 The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically.
2021-11-13 13:27:00 Neumark, Germany Przesylka zagraniczna jest przygotowywana w poczatkowym centrum pakowania.
2021-11-15 00:37:00 Radefeld, Germany Przesylka została przygotowana w eksportowym centrum pakowania.

Zaś dnia 2021-11-26