Wpis z mikrobloga

Co tu się wyprawia ja pytam, co tu się wyprawia?

Nie można spokojnie prowadzić tagu, nie można spokojnie tagów obserwować. Co ktoś zaczyna robić coś sensownego na tym portalu, pisać historie, dostarczać fajne treści, to zleci się banda głąbów i spamuje. Spamuje tylko po to aby wkurzyć setki, a czasem tysiące użytkowników.

@m__b @a__s @brechtbakker zapowiadaliście autorskie tagi już jakiś czas temu, chyba z dwa miesiące minęły od tej rewelacji. I co? I nic... Po co coś ogłaszać skoro się, to nie pojawia. Nie lepiej było poczekać i jak już wszystko będzie gotowe, dopiero to ogłosić? Ja wiem, ja rozumiem, że to zajmuje czas, ale zaczyna się to robić co raz bardziej potrzebne.

Społeczność tak bardzo wkurzona, troli tak szybko przybywa, a tu nic.

Skoro tak Wam zależy aby społeczność, którą tu macie, chciała się uaktywniać, chciała coś robić dla rozwoju tego portalu, to zepnijcie się i zróbcie co trzeba.

Korzystając okazji, że wylewam tu swoje #gorzkiezale dodam tylko, że jak staram się nie krytykować @Moderacja to 2TO6 to jest chyba najgorszy moderator jakiego macie. Wiem, że mówię teraz o realnym użytkowniku, ale serio... Jak to możliwe, że zgłasza się kogoś, zgłoszenie przez 2TO6 flaguje je jako nieprawidłowe, a dzień później widzę, że zgłaszany dostał bana za to co 2TO6 odbił? Jak to działa? Macie tam jakieś wytyczne, czy moderatorzy mają wolną rękę?

Jednocześnie laurka, przynajmniej ode mnie należy się fDy... z 90 procent jego decyzji się zgadzam i moim zdaniem, wykonuje dobrą robotę.

#moderacjacontent #nowywykop2016
  • 117
@Old_Postman:

Permanentne zbanowanie kilku tysiecy uzytkownikow moze wyjsc wykopowi tylko na dobre.


XD

Jakies utopijne brednie. Myslisz, ze zbanowanie polowy uzytkownikow portalu sprawi, ze juz nikt nie bedzie trolowal a na glownej pojawi sie tylko "wartosciowy" kontent. Ciekawi mnie kto prowadzilby selekcje uzytkownikow.
Marzy ci sie cos na ksztalt elektrody?
Co do banów to się nie zgodzę, gdybyśmy mieli to robić w taki sposób i po 3 banie byłby perm to w kwartał wytłuklibyśmy kilka tysięcy użytkowników.


@Moderacja: I bardzo dobrze. Moze w koncu dalo by sie normalnie mirkowac a nie przekopywac sie przez morze spamu, partyjnych troli, obrazania innych uzytkownikow, wycieczki osobiste i wojenke "lewaki vs prawaki".
@Old_Postman: Już dawno temu, jeszcze przed tym całym #!$%@? o "nowym" wykopie 2016, proponowałem żeby dać obok obserwowania całych tagów, możliwość obserwowania tylko postów konkretnego użytkownika w danym tagu. To by było dużo prostsze do zaimplementowania niż cała moderacja tagów itp. i rozwiązało by sprawę tagów autorskich takich jak twój.

Takie coś chyba dalibyście radę ogarnąć w miarę szybko i bez problemów?


Poniżej jak by to mogło wyglądać.

@m__b @
Pobierz
źródło: comment_3XqOzLzS4uYglNWbrZXvv6toFhlipRds.jpg
@Moderacja a może odpowiedzielibyście wreszcie @marahin pod tagiem #mirkots bo mamy ten sam problem z kilkoma trollami którzy uznali że "przejmują ten tag"? Wszystkie zgłoszenia spamu pod tagiem 2TO6 odrzuca, zgłoszenie na kontakcie też już wisi pare dni, a wystarczyłoby ich tylko upomnieć i byłby spokój.

Swoją drogą, nie wątpię że macie 9000 tagów do moderowania, ale część z nich jest bardziej popularna i obserwowana - nie znam dokładnych statystyk, ale nie