Wpis z mikrobloga

Co tu się wyprawia ja pytam, co tu się wyprawia?

Nie można spokojnie prowadzić tagu, nie można spokojnie tagów obserwować. Co ktoś zaczyna robić coś sensownego na tym portalu, pisać historie, dostarczać fajne treści, to zleci się banda głąbów i spamuje. Spamuje tylko po to aby wkurzyć setki, a czasem tysiące użytkowników.

@m__b @a__s @brechtbakker zapowiadaliście autorskie tagi już jakiś czas temu, chyba z dwa miesiące minęły od tej rewelacji. I co? I nic... Po co coś ogłaszać skoro się, to nie pojawia. Nie lepiej było poczekać i jak już wszystko będzie gotowe, dopiero to ogłosić? Ja wiem, ja rozumiem, że to zajmuje czas, ale zaczyna się to robić co raz bardziej potrzebne.

Społeczność tak bardzo wkurzona, troli tak szybko przybywa, a tu nic.

Skoro tak Wam zależy aby społeczność, którą tu macie, chciała się uaktywniać, chciała coś robić dla rozwoju tego portalu, to zepnijcie się i zróbcie co trzeba.

Korzystając okazji, że wylewam tu swoje #gorzkiezale dodam tylko, że jak staram się nie krytykować @Moderacja to 2TO6 to jest chyba najgorszy moderator jakiego macie. Wiem, że mówię teraz o realnym użytkowniku, ale serio... Jak to możliwe, że zgłasza się kogoś, zgłoszenie przez 2TO6 flaguje je jako nieprawidłowe, a dzień później widzę, że zgłaszany dostał bana za to co 2TO6 odbił? Jak to działa? Macie tam jakieś wytyczne, czy moderatorzy mają wolną rękę?

Jednocześnie laurka, przynajmniej ode mnie należy się fDy... z 90 procent jego decyzji się zgadzam i moim zdaniem, wykonuje dobrą robotę.

#moderacjacontent #nowywykop2016
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2TO6


@Old_Postman: Najsmieszniejsze ze on jest szefem moderacji xD Jak mozna to ja chce zlozyc wniosek zeby on nie rozpatrywal moich zgloszen i zgloszen na mnie, bo ten gosciu sobie klika randomowo w co chce. Powiedzialbym dosadniej co mysle o jego pracy, ale dostane bana wtedy.
  • Odpowiedz
@Old_Postman: jak ktoś mi napisał że "chce mnie #!$%@?ć i zakopać za płotem" to 2TOP6 sierdził, że nieprawidłowe. Zgłosiłem drugi raz tą samą kwestię tylko że pod innym wpisem to 1XN5 od razu usunął i dał bana xD
  • Odpowiedz
  • 5
@Vittu: Jak wczesniej bylo wspomniane 2TO6 podejmuje dziwne decyzje. Dlatego moim zdaniem dobra opcja jest "zatrudnienie" zewnetrznej moderacji. Maja wytyczne i tego sie trzymaja. No ale rakim trzeba by placic.
  • Odpowiedz
@Old_Postman: Według mnie ciecie (janitors) z chanów też by się sprawdzili. Mogą tylko zgłaszać o bana do modów i usuwać wpisy a nie mogą banować czy edytować postów. No i robią to za darmo.
  • Odpowiedz
Skoro tak Wam zależy aby społeczność, którą tu macie, chciała się uaktywniać, chciała coś robić dla rozwoju tego portalu, to zepnijcie się i zróbcie co trzeba.


@Moderacja: Jeśli tyle dla Was znaczy, jeśli tyle dla Was znaczy, LUDZIE, takie zaangawa- zaangażowanie społeczne mireczków, gdzie postawili swój czas, swoje rodziny, przyjaźnie, wszystko inne... to Was powinno się zwolnić, tak się powinno Was zwolnić, jak tylko Was może zwolnić Biaukov (
  • Odpowiedz
Jakiś czas temu był wpis czy też komentarz o tym aby wprowadzić opłaty na wykopie za konto(sprawa się rozeszła o httpS i tych od reklam, że oni nie chcą) To by na pewno w jakimś stopniu pomogło wyeliminować tych co poświęcają swoje konto i tworzą kolejne aby tylko komuś napsuć krwi czy też wkurzać innych.
  • Odpowiedz
@OstrzeKtoreZabijaLewakow: Nie sadze ;) A w czym jestem zle? Ze zarabiaja grosze? Jak chodzisz do gimnazjum to moze nie. Ze 2TO6 jest szefem? Pomijajac Elfika ktora jest nadzorca moderatorow, to ten gosc jest "szefem", to osoba ktora siedzi w siedzibie wykopu i pracuje 8h dziennie tam. To on mial koordynowc dzialania moderacji i ujednolicic standardy.
  • Odpowiedz
Pomijajac Elfika ktora jest nadzorca moderatorow, to ten gosc jest "szefem", to osoba ktora siedzi w siedzibie wykopu i pracuje 8h dziennie tam. To on mial koordynowc dzialania moderacji i ujednolicic standardy


@Perlo: jak rzadko się z tobą zgadzam to akurat kiedyś się starałem o bycie modem i to samo napisałem, każdy sobie orzeka jak chce i zależy na kogo się trafi.

Jednocześnie laurka, przynajmniej ode mnie należy się fDy... z 90 procent jego decyzji się zgadzam i moim zdaniem, wykonuje dobrą
  • Odpowiedz