Wpis z mikrobloga

Co tu się wyprawia ja pytam, co tu się wyprawia?

Nie można spokojnie prowadzić tagu, nie można spokojnie tagów obserwować. Co ktoś zaczyna robić coś sensownego na tym portalu, pisać historie, dostarczać fajne treści, to zleci się banda głąbów i spamuje. Spamuje tylko po to aby wkurzyć setki, a czasem tysiące użytkowników.

@m__b @a__s @brechtbakker zapowiadaliście autorskie tagi już jakiś czas temu, chyba z dwa miesiące minęły od tej rewelacji. I co? I nic... Po co coś ogłaszać skoro się, to nie pojawia. Nie lepiej było poczekać i jak już wszystko będzie gotowe, dopiero to ogłosić? Ja wiem, ja rozumiem, że to zajmuje czas, ale zaczyna się to robić co raz bardziej potrzebne.

Społeczność tak bardzo wkurzona, troli tak szybko przybywa, a tu nic.

Skoro tak Wam zależy aby społeczność, którą tu macie, chciała się uaktywniać, chciała coś robić dla rozwoju tego portalu, to zepnijcie się i zróbcie co trzeba.

Korzystając okazji, że wylewam tu swoje #gorzkiezale dodam tylko, że jak staram się nie krytykować @Moderacja to 2TO6 to jest chyba najgorszy moderator jakiego macie. Wiem, że mówię teraz o realnym użytkowniku, ale serio... Jak to możliwe, że zgłasza się kogoś, zgłoszenie przez 2TO6 flaguje je jako nieprawidłowe, a dzień później widzę, że zgłaszany dostał bana za to co 2TO6 odbił? Jak to działa? Macie tam jakieś wytyczne, czy moderatorzy mają wolną rękę?

Jednocześnie laurka, przynajmniej ode mnie należy się fDy... z 90 procent jego decyzji się zgadzam i moim zdaniem, wykonuje dobrą robotę.

#moderacjacontent #nowywykop2016
  • 117
  • Odpowiedz
@sequel: i dlatego nie rozumiem po co jest opcja w zgłoszeniach: Nieprawidłowe tagi? Po co? Ja zawsze piszę w Inne.

@Jofiel: ostatnio były akcje z #jrider ledwo tag otwarty a spam się taki zaczął, że aż strach.

Teraz jeszcze #postmanstories się obrywa. To już chyba 4 dzień z rzędu jak ktoś spamuje. A później wielkie zdziwienie, że się leje hejt...
  • Odpowiedz
@Old_Postman: No niestety 2TO6 ewidentnie ma problem z chromosomami. Zgłosiłem mu pedofilskie obrazki: odrzucone. Podkablowałem do administracji: "przyjrzymy się działalności tego użytkownika" i momentalnie obrazki zniknęły.
  • Odpowiedz
@pkrr: Niech sobie robią, tylko mam wrażenie, że nie doceniają samego wykopu. Dlaczego nikt konkretny, nie chce tu robić ama? Bo jak wejdzie niezalogowany i bez adblocka, to ta strona prezentuje się jak wielki baner reklamowy. Nie zachęca to.

Zamiast skupić się i zachęcać do umieszczania jak największej ilości dobrej treści, to nic nie robią. Może nie mają aspiracji do tego aby ten portal stał się naprawdę duży. Jest teraz opiniotwórczy
  • Odpowiedz
@Moderacja: Tu nie chodzi ile... tylko, że w ogóle do tego dochodzi, że autorzy muszą się z tym użerać. Ja to pikuś, ale co ma powiedzieć autor #maszprawo Ja wiem, że nie ma autorskich tagów, ale do cholery, przecież wy wiecie, kto jest autorem danego, albo kto pod nim pisze, to wykręty typu zajmujemy się tylko wybranymi tagami, od moderatora, który czyta zgłoszenie to jest kpina.
  • Odpowiedz
@Old_Postman: postman, co tu duzo gadac jak takie podstawy jak wyszukiwarka nie dziala... Oczy mydlą, mysla ze dadza napis "nowy wykop" to ludzie pomyslą "o, zajebiscie" a wszystko po staremu
  • Odpowiedz
Na 40 ostatnich wpisów pod tagiem #postmanstories jest 37 Twoich, 3 kogoś innego (jeden usunięty), więc z tym spamem to chyba lekka przesada.

@Moderacja: A powinno być 40 na 40 autora tagu.

@Old_Postman: Popieram, ale mam wrażenie, że walczysz z wiatrakami. Nowy wykop to niewypał, oprócz logo zmian nie ma (na lepsze, bo na gorsze to pewnie). A potem będzie zdziwienie, że coraz więcej karakanów i innych czanów, a coraz
  • Odpowiedz
@Old_Postman: obawiam się że oni nie wiedzą kto co robi na tym portalu. Niby kiedyś było coś takiego jak autorskie tagi zwało się to kanały prywatne. Tyle że wykop olał promowanie tego, wiec umarło śmiercią naturalną. Teraz będą pisać przez 2 lata że pracują nad tym i skończy się tak jak z tagami.
  • Odpowiedz