Wpis z mikrobloga

Kontynuacja poprzedniego wpisu

13. #rozowypasek odzywa się do ciebie, byś wpadł do niej na rozmowę
14. Idź tam z duszą na ramieniu
15. "-Chodzi o to, że wciąż kocham swojego byłego. Wydawało mi się, że już o nim zapomniałam, ale jest inaczej. Przepraszam Cię.
-Wrócisz do niego?
-Na pewno do niego nie wrócę." #logikarozowychpaskow
16. #!$%@?.exe
17. Wyjdź stamtąd czując, jakby coś w tobie umarło, czując motzno #przegryw

#smutnazaba #stulejacontent dużo #feels i na pewno nie #coolstory ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz mankhoody - Kontynuacja poprzedniego wpisu

13. #rozowypasek odzywa się do ciebie, ...
źródło: comment_7ldj0U0qEcgVsKC397kHp8CXppCMZutB.jpg
  • 10
@mojemacki: pierwsza sprawa, że nie border, bo borderline to jest naprawdę ciężkie zaburzenie osobowości i psychopatologii w to nie mieszajmy.
Są dwie opcje, jakie mogą być motywy tej laski:
1) nie jest wyleczona z poprzedniego związku, bo myśli o swoim byłym i jednocześnie nie jest gotowa na podjęcie nowej znajomości (chociaż w pierwszym rzucie może chciała)
2) to był po prostu wykręt z jej strony, bo nie zaiskrzyło między nią a
@mankhoody: Dziewczyna jest jak najbardziej normalna. Pamiętaj, że kobiety potrzebują w życiu bezpieczeństwa i będą się trzymać tej opcji, która daje jej właśnie największe bezpieczeństwo. Jednocześnie chcą przeżywać silne emocje, ponieważ ich myślenie jest mocniej związane z emocjami niż u mężczyzn.. Kobiety są strażniczkami status quo i jednocześnie ciągnie je do sytuacji, które wywołują w nich silne emocje. W pewnym sensie paradoks. Nie wiesz dokładnie co się dzieje między nią a
@mankhoody: Zdarza się. Miałem kiedyś podobną sytuację. Świrowałem do panny, którą rzucił jakiś czas wcześniej chłopak. Jak już coś między nami było, ona wyznała mi, że wciąż kocha tamtego. Lekko nie było, ale powiedziałem, że mi taki układ nie odpowiada, jednym z dwóch nie chcę być, nie chcę słuchać regularnie opowieści o byłej miłości i bycie parą w takim wypadku sobie musimy odpuścić (nie, nie wskoczyłem do friendzone). Ogarnęła się dość