Wpis z mikrobloga

@harnas_sv: też gardziłem jak mnie młocili ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Angel_of_death: kupić albo nabić. Nabić ciężej niż wbić ge, pamiętam jak na s3 wchodziłem na mecze a cały przeciwny team kręcił się w kółko po tt xD
  • Odpowiedz
  • 206
@JBFC: "popatrzcie jaki jestem dobry, wbiłem do przedszkola i pobiłem wszystkich, jutro zerówka, gimbazy trochę się cykam". Wiesz po co są rangi w grach multiplayer? Żeby zapewnić wszystkim graczom rozgrywkę na ich poziomie. Czyli jak ktoś jest słaby i rzuca sobie flash pod nogi, a później wybiega na wroga to siedzi w tym swoim Warzywo 1 i jest mu tam dobrze, bo losuje mu graczy podobnych. Tak samo jest z gościem
  • Odpowiedz
@widaczew: #!$%@?, dzieki smurfom za kazdym razem zdawalem sobie jak bardzo #!$%@? jestem w ta gre i motywowalo mnie to do poprawy. ile razy zreszta spotykalem ludzi co to uwazali ze zasluguja na wyzsza range tylko te #!$%@? smurfy ch blokujaXD a jak patrzysz na nich to jakby bez monitora myszki i sluchawek grali.
  • Odpowiedz
@bear2112: nie #!$%@?ę. Ale jak już któraś gra z rzędu to #!$%@? od smurfów, to trochę frustrujące. Wolę się uczyć gry stopniowo i zdobywać rangi wolniej, ale za to grać na moim poziomie, nikt mi nie musi uświadamiać, że gram słabo, bo zdaję sobie sprawę, że wyższe pozycje w rankingu nie są przydzielane losowo, tylko są tam ludzie o niebo lepsi ode mnie, jeśli ktoś ci musiał spuścić wpierdziel w grze,
  • Odpowiedz
@harnas_sv: @widaczew: no i patrzcie co ten typ ma w opisie:
"Dużo tu fajnych ludzi, ale jeszcze więcej umysłowych #!$%@?. Dlatego wybierając co większe ameby wrzucając na czarną, robi się z tego miejsca coraz przyjemniejszy kącik."

Na dodatek hipokryta.
  • Odpowiedz
@widaczew: @widaczew: wiedzialem ze jestem slabszy, ale co innego wiedziec a co innego zobaczyc roznice poziomow. tez nie rozumiem ludzi ktorzy poprostu niszcza slabszych. niema w tym zabawy a i ranga za szybko rosnie. wole pograc na luzie ze znajomymi z nizszych rang, albo uzywac bronie z ktorych jestem slabszy typu pistole galile etc. za duzo ludzi placze po przegranym meczu ze cheaty i smurfy a za malo oglada demka
  • Odpowiedz