Wpis z mikrobloga

@jathek: Patryk ostatnio dosadnio pojechał po sterydziarzach i obnażył kłamstwa GURU POLSKIEJ KULTURYSTYKI, a DSM jako zakoksowany zwolennik rozwiązywania spraw po "męsku" zadzwonił w wielkanoc #!$%@? do Patryka i zaczął się pruć by się z nim bić i go postraszyć, no cóż Patryk niszczy im zabawę bo obnaża prawdę
  • Odpowiedz
@Reinspired: Uwielbiam tę youtubeową telenowelę o sterydziarzach( ͡º ͜ʖ͡º) Co kilka miesięcy ta sama historia, a ta primadonna Paweł DSM za każdym razem histeryzuje( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Reinspired: kwiat emigracji polskiej. jeszcze brakuje żeby angole zaczęły się z tego prychać...

btw wydaje mi się czy on nie mrugną oczami przez cały filmik ( ͡ ͜ʖ ͡)??

koment DSM z fejsa

"ja byłem karany za pobicia, rasizm, ekstremizm, byłem w wosjku, miałem karne w wojsku, izolatki, zaczynamy tańczyć"
  • Odpowiedz
@Reinspired: komu niszczy zabawę? Przecież dsm i piechoś otwarcie mówią o dopingu, nie jak wk i inni personalni :) Pomijając fakt iż dsm #!$%@? głupoty i robi lekko z tego science bro.
  • Odpowiedz
@Reinspired: nie to żeby coś ale myślę że Paweł rączej by #!$%@? Patrykowi zobacz jaki z niego koń w porównaniu z Patrykiem plus dsm to patol więc napewno ma większe doświadczenie w #!$%@?
  • Odpowiedz