Wpis z mikrobloga

905 895 - 360 = 905 535

Miałem sobie dziś na urodziny przejechać trzy stówki, ale wczoraj była chętna ekipa #rowerowykrakow tośmy się zebrali na trasę #krakow - #rzeszow przez północne okolice. Start 6:10, najpierw w 5 czyli @cree, @trace_error, @banan77, @regyam no i ja. Potem dołączył do nas w Połańcu @zukikiziu i gdzieś za Tarnobrzegiem @Bolo92. Bardzo fajna ekipa, kupa śmiechu, jedna gleba @cree na szczęście w piasek, więc przeżył zdrowy i nawet nie podarł ubrań. W Rożnowie 5 osób pojechało na Rzeszów, a my we dwójkę przez Łańcut. Największe gratulacje i wyrazy uznania dla @trace_error, bo został ze mną do 300km i był w naprawdę godnej formie.

Średnia 29km/h z takiego dystansu napawa optymizmem. Był plan dokręcić do 400km, ale na 230km pękła mi szprycha i ostatnie 130km koło poszło w jajo i tarło o hamulec. Jeszcze wcześniej, bo w Pacanowie poszły bloki, więc pedały mi się przez resztę trasy wypinały.

Na zdjęciach Pacanów, Połaniec, Baranów Sandomierski, przeprawa promowa przez Wisłę, Tarnobrzeg (tekst o monotlenku diwodoru działa również na @banan77) i Łańcut.

Za tydzień w niedzielę wrzucę trasę nowej wyprawy dookoła Polski, która też wystartuje gdzieś w połowie czerwca i najpewniej w połowie lipca się skończy. Stay tuned!

Endomondo i Strava.


#metaxynarowerze #100km #200km #300km #zaliczgmine (20 nowych) #rowerowyrownik
Pobierz
źródło: comment_yFuSLhhfFCCW4OoCuAppW3GI2gQHQlgA.jpg
  • 40
na pierwszej fotce jakby #!$%@?...

@kiwacz: Eee nie, głodne badassy! I dzięki.

trochę dużo tych nieszczęść jak na taki trip

@lilafro: zwykle nie ma w ogóle, więc równowaga w przyrodzie musi być! Trening już jest od wczoraj. Dodałem linki do Endo i Stravy.

wszystkiego dobrego przystojniaku( ͡° ͜ʖ ͡°)

@SokoTheCat: przepraszam, to kogo mam zawołać?
Raniżowie, a nie Rożnowie


@Bolo92: Gapa ze mnie, nie wiem o czym myślałem (w małopolskim jest Rożnów).

Często byłeś na przodzie


@Bolo92: Jak tak liczyłem to łącznie ponad 200km.

Mi trochę tempo dało w kość i ostro zdychałem pod koniec. Nie ma formy za grosz.


@Bolo92: Dobrze było, dobrze. Trzymałeś się, więc jest git.