Wpis z mikrobloga

chyba boja sie ze jesli zaczna golic/wyrywac to beda im szybciej rosly


@NYCBronx: Nie do końca. Po prostu depilacja włosków pod nosem cholernie boli. Skóra pod nosem jest delikatna, wyobraź sobie sam, że przyklejasz sobie na twarz pasek z mocnym klejem, a potem zrywasz, razem z wąsami. () A nie są one tak bardzo zauważalne i nie przeszkadzają tak bardzo, jak owłosienie na
  • Odpowiedz
@nint: kiedyś weszłam po drodze do jakiejś kosmetyczki i na pytanie czy teraz wydepilują mi brwi zapytała "co takiego?"
- brwi, wydepilować proszę pani
"Ahh.. wyregulować" i wzrok z pogardą...
Głupia szmata, więcej mnie tam nie bylo i od tej pory nie mowię już, że brwi się depiluje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@nint: Dziewczyny z wąsami i kłakami na nogach jak u faceta wzbudzają we mnie obrzydzenie. Widziałem nie raz młode laski z wąsem więszym od mojego jak się tydzień nie gole, nie wierze jak można wyjść z domu z takim czymś. Ocena minus 100 od razu . Wiem ile zajmuje golenie całej twarzy więc niech takie nie #!$%@?ą jakie to czasochłonne
  • Odpowiedz
@kobietanawykopie: Tssssa, cholernie boli. To musisz byc bardzo delikatna albo w ogole nie depilowalas tego miejsca u kosmetyczki bo w ogole tego nie czuć, jeżeli jest dobrze rozgrzany wosk.
  • Odpowiedz
@nint: no niestety. Prawda jest taka ze niektore kobiety muszą depilowac ten element twarzy;p ja to robię od 5 klasy podstawowki. I choć bardzo mało tam jest tych włosków to przez to że mam ciemne włosy są widoczne. Życie ;p
  • Odpowiedz
@MiedzyInnymi: więc lepiej chodzić z widocznym wąsem i mieć nadzieję że inni też go będą ignorować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@staryhippis93: gdyby liczyło się tylko wnętrze to by się nie malowały, depilowały w innych miejscach i nie robiły całej masy innych upiększających rzeczy. Poza tym nie chodzi nawet o depilowanie, golenie nie jest jakieś bolesne.
  • Odpowiedz