Wpis z mikrobloga

  • 1352
O matko, czego ja się dowiedziałem. Przyjeżdżam dziś do hurtowni po towar, a tu na parkingu bagiety trzymają kierowcę TIRa. Dlaczego? Od początku.
W okolicach Kępna dziewczyna łapie stopa. Staje TIR, dziewczę wsiada, chce do Wrocławia, kierowca zaprasza. Po kilku minutach tenże pyta się, czy może sobie zmarszczyć freda, zwalić konia, czy jak to niektórzy mówią, masturbowac się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Młode dziewczę przerażone, ale zgadza się, bo może zgwałco. Pan dochodzi, wyciera się, podwozi w okolice Obornickiej we #wroclaw i odjeżdża w stronę A4. Szybki telefon na policję "gwałco"! Jedyne co zapamiętała w szoku to czerwona kabina z naczepą z głową faraona. Zero tablic, nic innego. I tu najlepsze, policja znalazła takie auto w minutę, bo stał przed bramą, przywieźli dziewczynę, to nie on. Chłopak obsrany, że go o coś oskarżają, ogólna zadyma. Dopiero przed chwilą przypomniało jej się, że on właściwie nie wjechał na Wrocław tylko dalej i właściwie to ona już czasu nie ma bo na święta jedzie i właściwie to nie było gwałtu, więc ona ucieka. Muszę jechać dalej a ciekaw jestem co to będzie. Prawdziwa #logikarozowychpaskow i #logikaniebieskichpaskow
  • 148
Jakby wyciągnął nóż i o to zapytał to z pewnością sąd by nie uznał takiej zgody ale jeśli nie próbował w żaden sposób jej straszyć, tylko normalnie zapytał w aucie do którego wsiadła sama to nie wierzę że jakikolwiek sędzia wyciągnął by wobec niego jakieś konsekwencje.


@cup12552: Ty nie wierzysz, a ja wiem jakie były wyroki sądów w takich sprawach, ale nie pojadę Ci teraz do archiwów, żeby podać konkretne przykłady.
@dzejzon: Ale wy #!$%@? jesteście #!$%@?. Nie ma słów. Istne #shitwykopsays Dziewczyna w szoku po wyjściu z auta, na pewno #!$%@? zaczyna sobie przypominać przepisy prawa karnego czy jest osobny paragraf na masturbację się w tirze, do tego dowalenie się, że to nie głowa faraona tylko orzeł itp. Ciekawi mnie jak sami zachowujecie zimną krew w sytuacjach kryzysowych (zawieszony router w piwnicy to nie sytuacja kryzysowa).
@pesia: jadać z nim sama mogła powiedzieć NIE. Jakby ją zapytał na parkingu na stacji czy chce uprawiać seks a ona w obawie bo nikogo nie widzi powiedziała TAK to byłby to gwałt? Przecież idąc takim tokiem myślenia można oskarżyć każdego.

D:Chłopak mnie wczoraj zgwałcił.

P:Jak do tego doszło?

D:Przyszedł nietrzeźwy do domu. Spytał się czy chce się kochać. Był nietrzeźwy więc w obawie się zgodziłam"...
@ediz4: ciekawe jakbys zareagowal, jakby bliska Cii kobieta powiedziala, ze wlasnie jechala stopem i jakis janusz zmarszczyl przy niej freda za jej zgoda, a zgodzila sie, bo sie bala. Nie jestem w stanie okreslic czy to byl gwalt, na pewno dla oczu, ale i tak cos jest nie tak z kolesiem i przydaloby sie go znalezc.
Myślę że i tak najadła się strachu w tamtym samochodzie. I jeśli ma odrobinę oleju w głowie, będzie jej głupio, że obcy facet został przez nią oskarżony.


@rdza: haha no na pewno, już widzę jak zadręcza się tym faktem.

A populistyczne argumenty typu czy fajnie byłoby gdyby obcy facet się masturbował przy mojej córce to zatrzymaj dla siebie, jak jechała autostopem to niech się liczy z tym, że nie jest to