Wpis z mikrobloga

  • 1352
O matko, czego ja się dowiedziałem. Przyjeżdżam dziś do hurtowni po towar, a tu na parkingu bagiety trzymają kierowcę TIRa. Dlaczego? Od początku.
W okolicach Kępna dziewczyna łapie stopa. Staje TIR, dziewczę wsiada, chce do Wrocławia, kierowca zaprasza. Po kilku minutach tenże pyta się, czy może sobie zmarszczyć freda, zwalić konia, czy jak to niektórzy mówią, masturbowac się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Młode dziewczę przerażone, ale zgadza się, bo może zgwałco. Pan dochodzi, wyciera się, podwozi w okolice Obornickiej we #wroclaw i odjeżdża w stronę A4. Szybki telefon na policję "gwałco"! Jedyne co zapamiętała w szoku to czerwona kabina z naczepą z głową faraona. Zero tablic, nic innego. I tu najlepsze, policja znalazła takie auto w minutę, bo stał przed bramą, przywieźli dziewczynę, to nie on. Chłopak obsrany, że go o coś oskarżają, ogólna zadyma. Dopiero przed chwilą przypomniało jej się, że on właściwie nie wjechał na Wrocław tylko dalej i właściwie to ona już czasu nie ma bo na święta jedzie i właściwie to nie było gwałtu, więc ona ucieka. Muszę jechać dalej a ciekaw jestem co to będzie. Prawdziwa #logikarozowychpaskow i #logikaniebieskichpaskow
  • 148
ona zgłosiła gwałt?? Gwałt #!$%@??


@Tomaszu: Jakby przy Twojej wystraszonej córce/matce/dziewczynie obcy facet zrobił sobie dobrze, to rozumiem, że byłoby dla Ciebie OK? Bo gwałt to tylko i wyłącznie penetracja?

mam nadzieję że ta dziewczyna dostanie wyrok bez zawiasów.


@Sicamber: Myślę że i tak najadła się strachu w tamtym samochodzie. I jeśli ma odrobinę oleju w głowie, będzie jej głupio, że obcy facet został przez nią oskarżony.
@Tomaszu: Jakby przy Twojej wystraszonej córce/matce/dziewczynie obcy facet zrobił sobie dobrze, to rozumiem, że byłoby dla Ciebie OK? Bo gwałt to tylko i wyłącznie penetracja?


@rdza: Jasne, że to nie było normalna i kogoś takiego trzeba zgłosić, tylko no właśnie... Jak się sprawę zaczyna, to się kończy, a nie "jednak nie mam czasu" i tylko czas ludziom zajmować, plus rykoszetem dostał niewinny.
@rdza: oczywiście, że nie powinna zgłaszać gwałtu. powinna wprost opisać sytuację i powiedzieć co się wydarzyło - za publiczne obnażanie się też jest paragraf, i myślę, że właśnie to by znalazło zastosowanie (mimo, iż kabina samochodu może nie jest super publiczna).
osobna kwestia, że facet to jakiś psychol widocznie, jak można pytać kobiety o coś takiego.
Jak się sprawę zaczyna, to się kończy, a nie "jednak nie mam czasu" i tylko czas ludziom zajmować, plus rykoszetem dostał niewinny.


@FrasierCrane: Zgadzam się, ale wiem też jak policja podchodzi do tego typu zgłoszeń, z uśmieszkiem, czasem lekka pogardą bo "przecież sobie tylko podotykał" albo "przecież nie dotknął" i "o co cała afera?". Nie dziwię się, że w takiej sytuacji poszkodowana się wycofuje.

oczywiście, że nie powinna zgłaszać gwałtu. powinna