Wpis z mikrobloga

  • 1352
O matko, czego ja się dowiedziałem. Przyjeżdżam dziś do hurtowni po towar, a tu na parkingu bagiety trzymają kierowcę TIRa. Dlaczego? Od początku.
W okolicach Kępna dziewczyna łapie stopa. Staje TIR, dziewczę wsiada, chce do Wrocławia, kierowca zaprasza. Po kilku minutach tenże pyta się, czy może sobie zmarszczyć freda, zwalić konia, czy jak to niektórzy mówią, masturbowac się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Młode dziewczę przerażone, ale zgadza się, bo może zgwałco. Pan dochodzi, wyciera się, podwozi w okolice Obornickiej we #wroclaw i odjeżdża w stronę A4. Szybki telefon na policję "gwałco"! Jedyne co zapamiętała w szoku to czerwona kabina z naczepą z głową faraona. Zero tablic, nic innego. I tu najlepsze, policja znalazła takie auto w minutę, bo stał przed bramą, przywieźli dziewczynę, to nie on. Chłopak obsrany, że go o coś oskarżają, ogólna zadyma. Dopiero przed chwilą przypomniało jej się, że on właściwie nie wjechał na Wrocław tylko dalej i właściwie to ona już czasu nie ma bo na święta jedzie i właściwie to nie było gwałtu, więc ona ucieka. Muszę jechać dalej a ciekaw jestem co to będzie. Prawdziwa #logikarozowychpaskow i #logikaniebieskichpaskow
  • 148
  • Odpowiedz
@neib1: Fakt faktem że sytuacja paskudna, ale czy jest w ogóle możliwość żeby skazać kogoś za coś takiego? Gośc nie zagroził jej, do niczego jej nie zmuszał, spytał się, dostał pozwolenie. Współczuje lasce takiego doświadczenia, ten tirowiec ewidentnie ma coś nie tak z głową, ale szczerze nie widzę tu nic co można by w tej sytuacji zrobić mu z legalnego punktu widzenia, bez otwierania furtki dla kompletnie chorych wyroków za
  • Odpowiedz
Z innej strony: Kiedyś jak jechałem stopem, kierowca ciężarówki opowiedział mi taką historię:
Zabrał właśnie jakąś młodą autostopowiczkę. Żeby uprościć, przyjmijmy, że on jechał z Warszawy do Poznania, ale jeszcze wcześniej musiał zajechać do Wrocławia. Ona chciała do Poznania - czyli generalnie on tam jechał, ale naokoło. Gdy jej o tym powiedział, ona odparła: masz mnie zawieźć od razu do Poznania, albo podrę sobie ubrania i powiem, że mnie zgwałciłeś. Kolesiowi prawie
  • Odpowiedz
mam nadzieję że ta dziewczyna dostanie wyrok bez zawiasów.


@Sicamber: niby za co?

A jeśli jest głupia, bo nie potrafi powiedzieć nie, to znaczy, że nie powinna jeździć stopem, bo samo wchodzenie do kabiny nie swojego samochodu świadczy o tym, że akceptujesz to, co może tam zobaczyć.


@Hardporecorn: ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Jakby przy Twojej wystraszonej córce/matce/dziewczynie obcy facet zrobił sobie dobrze, to rozumiem, że byłoby dla Ciebie OK? Bo gwałt to tylko i wyłącznie penetracja?


@rdza: Tak, gwałto to choćby penetracja, a nie to co wyżej. Koleś po prostu się obnazył i to za jej ZGODĄ
  • Odpowiedz
@UndaMarina: A czy ja mówię że akcja policji powinna być inna? Czy ja mówię że laska nie jest poszkodowana?
Wyłącz na chwilę logikęróżowych i przeczytaj ze zrozumieniem.
Mój post dotyczył jedynie tego że wykop tutaj nie jest całkowicie #!$%@? i irytacja w komentarzach jest spowodowana olaniem sprawy przez dziewczynę.
  • Odpowiedz
@Skyworld: chyba ty powinieneś przeczytać ze zrozumieniem co napisałam, wówczas może znalazłbyś odpowiedź na kwestię "olania sprawy przez dziewczynę". Ewentualnie zapytaj jakiegoś psychologa, dlaczego tak mogła się zachować.
  • Odpowiedz
@UndaMarina:

Dziewczyna jest pewnie w traumie, całkowicie roztrzęsiona, chce do domu

Zrozumiałe.

Naprawdę mogła nie wiedzieć, czy chodzi o gwałt, próbę gwałtu, inną czynność seksualną, czy tylko
  • Odpowiedz