Wpis z mikrobloga

@chuckmls: nie znam nikogo kto by bił hcg w takim momencie, ale nie zaszkodzi co tydzien czy co 2 bic by pobudzic jadra jesli jest to tak bardzo upierdliwe, dlugo zamierasz ciagnac oxe? przy krótkim cyklu na oxie możesz nawet nie złapac bloka i badania na koniec moga pokazac dolne granice przy czym wszystko wroci do porzadku po czasie
  • Odpowiedz
@heldens: Czuję straszny dyskomfort, inaczej bym na to uwagi nie zwrócił. 8 tygodni, w połowie maja kończę. Wolę już przybić co 3 dzień te 250iu i mieć "naturalne" wyniki podczas całego cyklu. Jak w ogóle można żyć z podkurczonymi jajcami ja się pytam? :D
  • Odpowiedz
@heldens: Nie. Natomiast czuję siłę, łatwiej michę trzymać, jestem nie do zajechania na treningach. Po 3 dniu już widziałem kable lepiej, dziś minął tydzień i gdy lekko przypompuję, to mam żylastą pajęczynę w miejscach gdzie nigdy w życiu u siebie żyły wcześniej nie widziałem. Regeneracja po treningu to jest jakaś magia. W MC/płaska/siad dorzuciłem po 10kg na WR i czuć spory zapas, ale nie chcę chojraczyć i sobie kuku zrobić więc
  • Odpowiedz