Wpis z mikrobloga

@1mnew: ale po #!$%@? ciąć na tym jak 10g raw kosztuje ok 100 dolców na pewnej znanej chińskiej stronie. Z tego masz 5000 paczek po 100x20mg. Nie opłaca się..
  • Odpowiedz
@chuckmls: środek raczej kosmetyczny ale jak ori to pewnie cos tam dziala, lepiej wejsc na tescia jak sie bawic w takie zabawki - zreszta sam widzisz ze blokuje ;p mimo wszystko powodzenia
  • Odpowiedz
@heldens: test + oxa i jakos mozna to sensownie jechac, ja tam jestem zdania ze im blizej natury tym lepiej. Jeden srodek, manipulacja kaloriami/treningiem i idzie zrobic cuda. A ludzie laduja w siebie w #!$%@? underów, mixy 4 srodkow i wychodzi z tego kupa/lysienie/tradzik i inne #!$%@? xD ale to juz temat na osobna dyskusje
  • Odpowiedz
@heldens: wiesz może czy to hcg mnie ruszy jak już mi teść spadł z 37 na 7,9? Wszystko jest spoko i działa póki co, ale irytuje mnie to uczucie chowającego jaja, jak na zimnie :)
  • Odpowiedz
@1mnew: Nie mam, ale będę miał. Mam typa który robi sobie na tym dobry interes klepiąc z rawów, i za jego produkty ręczę bo działają w 100 procentach. Jak chcesz to odezwij się na priv.
  • Odpowiedz
@heldens: lh niby w normie, ale nie zrobiłem sobie tydzień temu bo się kumplowi w robocie #!$%@?ło i stwierdził że u facetów tego nie robią. Wynik to 4.60ui/l
  • Odpowiedz