Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirki zainstalowałem #linux i jak na windowsie miałem w #csgo 120 fps to na linuksie mam 220 fps. Polecam #!$%@? na serio, jak brakuje fps to wypróbujcie.

ofc musicie zainstalować zamknięte sterowniki od nvidii, ale na większości dystrybucji to naciśnięcie jednego guzika i reboot!

na screenie tylko 150 fps bo jak się screenshotuje to spadają. To jest piękne.
c.....k - #!$%@? mirki zainstalowałem #linux i jak na windowsie miałem w #csgo 120 fp...

źródło: comment_zJfD3u28MiH5cJ3KMcwKrZ1KZl7hg5QI.jpg

Pobierz
  • 31
@fervi: http://pclab.pl/art62858.html

60 kl./s i monitor 60-hercowy. Teoretycznie złoty środek dla graczy pecetowych. Wzrost liczby klatek na sekundę z 45 na 60 niby nie jest imponujący, ale grało się już w miarę przyjemnie, co pozwoliło dalej poprawić wyniki. Przy 45 kl./s skuteczność strzelania wynosiła 38%, a teraz – już 53%.

85 kl./s i monitor 60-hercowy. To ustawienie miało pokazać, czy w ogóle jest sens walczyć o większą liczbę klatek na sekundę,
@fervi: akurat z CSem mi się wydaje że nie ma takiego problemu bo cały czas gram na odblokowanych fps (fps_max 0) i mam od 300-600fps w zależności od mapy i miejsca a temperatury bardzo niskie i nie słychać chłodzenia
@fervi: Fervi tu nie chodzi o to ile klatek widzisz tylko jak sie zachowuje silnik. Source jest bardzo podatny na FPS.

Ponad to przy wylaczonej synchronizacji warto miec delikatnie ponad 2x wiecej klatek niz Hz monitora by nie bylo tearingu.