Wpis z mikrobloga

#takaprawda #lewackalogika #teoriespiskowe #ciekawostki

Jestem w najbardziej obecnie dyskriminowanej grupie społecznej: heteroseksualny, biały mężczyzna, żonaty, katolik. Nic nikomu nie mogę powiedzieć bo zaraz mowa nienawieści ale taraz wyliczę ludzi którzy mogą mi bezkarnie napluć w twarz:
- feministki;
- homoseksualiści;
- samotne matki wychowujące dzieci;
- żydzi i arabowie;
- niemcy;
- KOD-owcy;
- wszyscy o kolorze skóry innym niż biały;
- wszystkie inne mniejszości wyznaniowe i seksualne o których nie pamiętam;
- dewianci wszelkiej maści.

Moją rolą jest z---------ć i zamknąć ryj.

Niepostrzeżenie, pomalutku ktoś poprzewracał system wartości.
Ktoś się na mnie po prostu uwziął.
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem w najbardziej obecnie dyskriminowanej grupie społecznej: heteroseksualny, biały mężczyzna, żonaty, katolik


@IMINT_WAR: No nie powiedziałbym. Najbardziej są dyskryminowani ci co nie maja żony ani dziewczyny, więc nie jęcz. xD
  • Odpowiedz
Jestem w najbardziej obecnie dyskriminowanej grupie społecznej: heteroseksualny, biały mężczyzna, żonaty, katolik.


@IMINT_WAR: Najbardziej uprzywilejowana i na najlepiej zarabiająca grupa na świecie. Faktycznie biedni ci mężczyźni, nie mogą odszczekać feministce xD
  • Odpowiedz
@Elaviart idealne podsumowanie. Co by nie mowic o postach takich, jak @IMINT_WAR, znajda sie dzieki nim ludzie, ktorych wypowiedzi warto przeczytac, a nuz niektorzy zastanowia sie, chociaz na chwile, czy ich rozumowanie nie prowadzi do slepego zaulku... To jest zdecydowanie ciekawsza strona wykopu.
  • Odpowiedz
Koleś trochę ironizuje ale wykopki jak zwykle w formie i wszystko biorą do siebie i na poważnie. Jest tutaj pewna przesada, ale ogólnie faktem jest że teraz mniejszości mogą pozwolić sobie na bardzo wiele, a ludzie tacy jak my mają coraz mniej do powiedzenia.

Jak ktoś tego nie widzi to chyba ogólnie zbyt często nie wychodzi z domu.
  • Odpowiedz
@IMINT_WAR: to chociaz dam plusa ;) wydajesz sie byc zdenerwowany. nawet jesli Twoj post wyrosl z blahostek, to moglbys napisac cos wiecej na ten temat, skoro wywiazala sie dyskusja :) tu na wykopie, jesli sie tego obawiasz, mozna pisac niepoprawnie politycznie.
  • Odpowiedz
@IMINT_WAR: chyba rozumiem Twoj punkt widzenia, ale nie dziw sie takiego odzewu, bo wydzwiek posta to 'jestem ucisniona ofiara, ktorej mniejszosci wszelkiej masci odebraly wszystkie prawa, wszyscy sie na mnie uwzieli'. nawet, jesli to ironia :p
  • Odpowiedz