Wpis z mikrobloga

#takaprawda #lewackalogika #teoriespiskowe #ciekawostki

Jestem w najbardziej obecnie dyskriminowanej grupie społecznej: heteroseksualny, biały mężczyzna, żonaty, katolik. Nic nikomu nie mogę powiedzieć bo zaraz mowa nienawieści ale taraz wyliczę ludzi którzy mogą mi bezkarnie napluć w twarz:
- feministki;
- homoseksualiści;
- samotne matki wychowujące dzieci;
- żydzi i arabowie;
- niemcy;
- KOD-owcy;
- wszyscy o kolorze skóry innym niż biały;
- wszystkie inne mniejszości wyznaniowe i seksualne o których nie pamiętam;
- dewianci wszelkiej maści.

Moją rolą jest z---------ć i zamknąć ryj.

Niepostrzeżenie, pomalutku ktoś poprzewracał system wartości.
Ktoś się na mnie po prostu uwziął.
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bones1909: czego nie zrozumiałem?

zabronione jest głoszenie takich poglądów. A ja pytam dlaczego ?

pytanie "dlaczego zabronione jest głoszenie X". O jakie X pytasz?

Napisanie np. że do łódek pełnych imigrantów powinno
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: Co mam Ci wyjaśniać ? Sprawa jest prosta ja sobie mogę mówić co uważam i Tobie i państwu nic do tego. Zacznę robić wiece albo stworze partie nawołującą do eksterminacji to będzie nawoływanie.
I co że strzelanie do ludzi jest przestępstem ? Odróżniasz czyn od słowa ? Zamiar od poglądu ? Nie bardzo. Poza tym to, że coś jest zapisane w ustawach nie wpływa na to z automatu że
  • Odpowiedz
@bones1909: abstrahuje*

Oczywiście że sprawdzone:

Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania


Kłamanie/oszukiwanie jest zabronione, typowe ograniczenie wolności słowa. A tak naprawdę chcącemu nie dzieje się krzywda c'nie? Jest więcej tego typu ograniczania wolności słowa i generalnie takie ograniczenia są dobre. Dogmat nieskrępowanej wolności
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: haha zaorałeś się. Myślałem że po prostu cytujesz przepisy nawet ich nie sprawdzając, a Ty serio uważasz, że 286 ogranicza wolność słowa. Dobra chłopie, bo nie ma co czasu na Ciebie marnować. Powodzenia w życiu :)
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: Nie, mylisz się, Ty po prostu nie rozumiesz przepisu. Mi się dalej nie chcę ciągnąć jałowej dyskusji z kimś , kto nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Tutaj nie trzeba być prawnikiem. To moja ostatnia odpowiedź, także nie licz na kolejne repliki.
  • Odpowiedz