Wpis z mikrobloga

Trump nie jest zawodowym politykiem, taka drobna różnica


@unknown_stranger: jest, startuje w wyborach "od zawsze".

Moore ładnie pokazał dwulicowość Hilary w Sicko.


@unknown_stranger: nie no super, ale ja nie jestem Hilary i niespecjalnie mnie ona obchodzi - napisałeś, że Trump jest autentyczny, a argumentujesz to hipokryzją Hilary - zajebiście: co ma piernik do wiatraka?

A ja w dalszym ciągu nie wiem na czym polega patologia Trumpa, podajesz same ogólniki.


@
@Jason_L_McCabe: Dla neuropy wiadomo że będzie niewygodny. Mi jest tylko szkoda, że jak wygra to raczej nie weźmie za pysk tych wszystkich nielegalnych imigrantów i muzułmanów, finansowo to raczej nie jest możliwe. Chyba że ma już konkretny i tani sposób na to.
@unknown_stranger: masz praktycznie same konkrety: http://www.politifact.com/personalities/donald-trump/ gościu kłamie nawet na temat tego co sam niedawno powiedział / napisał :)

Ja doceniam jego niepoprawność polityczną. :)


@unknown_stranger: i to jest patologia - chamstwo staje się wartością "hehehe ale fajnie, że im dogadał" ;) To jest patologia bo nie liczy się jakie koleś ma realne poglądy, wiedzę i zamiary - wartością staje się to, że jest chamski, co dla wielu oznacza, że
J.....e - @unknownstranger: masz praktycznie same konkrety: http://www.politifact.com...
@Jason_L_McCabe: Trump wie jak zdobyć elektorat, wie co źle robi lewica i wie jak to sprostować. Wie jak działa korporacjonizm, chce zaprzestać sprzedawaniu kraju Chinom i Indiom, chce ukrócić działalność globalistów i ich zniszczyć. Dlatego tyle jest prowokacji, tyle haseł że trzeba "zabić Trumpa". Wyobrażacie sobie w mediach grożenie śmiercią Dudzie? Oczywiście, KOD sra na PiS kiedy tylko może, ale nikt publicznie nie nawołuje do nienawiści i morderstw. Trump nawet doczekał
@Jason_L_McCabe: Nie mówiłem o chamstwie tylko o mówieniu o pewnych rzeczach wprost, bez lukrowania. Z resztą kampania rządzi się swoimi prawami, a ja będzie naprawdę okaże się dopiero po wyborach. Śmieszy mnie tylko ten przeraźliwy hejt na Trumpa i ból dupy, zwłaszcza na reddicie, ale tutaj również.
@unknown_stranger: sprawdź sobie jego wypowiedzi z 2000r., gdy startował w wyborach. Moim ulubionym postulatem jest 14% podatek od majątku najbogatszych, najpierw miał być jednorazowy, potem corocznie przez 10 lat. Jak dla mnie to równie dobrze mogłoby to Razem zaproponować. Teraz mi powiedz jak to się ma do jego autentyczności i tego co mówi obecnie.

chce ukrócić działalność globalistów i ich zniszczyć


@TymRazemNieBedeBordo: ale ty wiesz, że Trump jest globalistą i