Wpis z mikrobloga

@Sq-bi: Ta... każdy wykopowy fotograf powinien mieć sprzęt wartości min połowy pensji wykopowego programisty amatorzy zawsze taki sprzęt mieli... mizogizm poziom wykop
  • Odpowiedz
@ThatFeel: Co?
Nie mam nic do robienia zdjęć smarfonami, ale taka ich natura, że one potrzebują światła. O zmroku nie zrobisz uczciwego zdjęcia nawet przeciętną lustrzanką z kitowym obiektywem. Albo odpowiedni obiektyw, albo lampa, albo statyw i manual.
Tak wygląda rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@leworwel: całkiem w porządku jeśli chodziło Ci o wykazanie że smartfony nie nadają się do robienia zdjęć w kiepskich warunkach oświetleniowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@leworwel: to akurat podejrzewałem, tylko że trudno jest zamknąć trójwymiarowy obraz i emocje płynące w danej chwili w dwuwymiarowym zdjęciu.

Nie będę Cię jakoś pouczał bo sam jestem januszem fotografii i tylko czasem coś sprzedam na stockach czy zrobię ładniejsze zdjęcie które nadaje się na większy format ale obejrzyj sobie je za miesiąc gdy już wyparuje większość wrażeń związanych z momentem jego zrobienia i zobaczysz to co widzą przypadkowi ludzie
  • Odpowiedz