Wpis z mikrobloga

@phogel:
Właśnie to samo zrobiłeś.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpowiedz na pytanie, po c--j mam dawać, źródła, zwłaszcza Tobie, skoro "wytrawnemu biochemikowi" z Wykopu nic to nie dało, bo ocenia źródło nie znając zawartości?
Po co?
  • Odpowiedz
@Gavroche: Zadałem pytanie pierwszy więc to naturalne że sekwencja odpowiedzi zacznie się od tego jak ty odpowiesz na moje pytanie.

Teodor Leuczkin


w przypadku internetu (tego paskudnego, anglosaskiego, wynalazku DARPA!) adres url, w przypadku książek i artykułów miejsce publikacji datę wydania i sposób w jaki można je zweryfikować
  • Odpowiedz
Teodor Leuczkin

w przypadku internetu (tego paskudnego, anglosaskiego, wynalazku DARPA!) adres url, w przypadku książek i artykułów miejsce publikacji datę wydania i sposób w jaki można je zweryfikować


@Gavroche:
  • Odpowiedz
Teodor Leuczkin

w przypadku internetu (tego paskudnego, anglosaskiego, wynalazku DARPA!) adres url, w przypadku książek i artykułów miejsce publikacji datę wydania i sposób w jaki można je zweryfikować


@Gavroche:
  • Odpowiedz
@MariuszEm:

Teodor Leuczkin


w przypadku internetu (tego paskudnego, anglosaskiego, wynalazku DARPA!) adres url, w przypadku książek i artykułów miejsce publikacji datę wydania i sposób w jaki można je zweryfikować
  • Odpowiedz
@majlo1985:
To takie gówienko, dzieki któremu możliwe jest życie, czyli przepływ elektronów.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poszła teza, że mięsnie w pewnych warunkach mogą nie nadążać z jego produkcją i wtedy wątroba pomaga.
Ale to nie ma żadnego znaczenia, bo jest jak jest, a nie jak my byśmy chcieli.
  • Odpowiedz
Teodor Leuczkin

w przypadku internetu (tego paskudnego, anglosaskiego, wynalazku DARPA!) adres url, w przypadku książek i artykułów miejsce publikacji datę wydania i sposób w jaki można je zweryfikować


@Gavroche:
  • Odpowiedz