Wpis z mikrobloga

Kurde, Mirasy, wkurzyłam się.( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jako kobieta w ciąży, chciałabym unikać dymu papierosowego, żeby nie być dla dziecka komorą gazową.
Ale jak mam to robić?!

Idę niewinnie chodzikiem i K#RWA nie mogę nie wdychać, bo przede mną radośnie popierd#la stado lokomotyw i ani to wyminąć, ani za tym iść. Albo zamiast w jednym miejscu sobie ustać, to rozstawią się równomiernie pod calusieńkim budynkiem, żeby się ściany dymu nie dało pokonać, i na ch.... na co się pytam?! Żeby wkurzać? Truć?

Stań palaczu przy śmietniku, czy w jednym miejscu usiądź na dupie, a nie rozsiewasz zapaszki po całej ulicy!
I jeszcze leząc, nie patrząc za siebie ostentacyjnie popiół strąca, a co tam, że komuś na japę, czy na kurtkę!
Macie wy ludzie rozum i godność człowieka?


#rakcontent #patologiazewsi #boldupy #gorzkiezale
  • 86
@Tutorzyc: imho powinien być całkowity zakaz palenia w miejscach publicznych. Alkoholu jakoś zabronili, a przecież jak ktoś pije, to sam pije, a taki palacz smrodzi wszystkim naokoło. Nie da się wejść do jakiegokolwiek budynku użyteczności publicznej bez przebijania się przez warstwę smrodu, bo by przecież zdechli gdyby nie koczowali na dymku tuż obok drzwi. Zwierzęta.
@deroo: Samochody obdarzone są katalizatorami, przy dolegliwościach pierwszotrymestralnych, to nie ołów, którego już nie ma, więc CO2, który sami produkujemy jest najgorszy... ale smród.
A tak, matka zaraz po narodzinach zamiast odpocząć po trudzie porodu, leci do restauracji. Nie ze mną te numery, wolę kebabik ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@Turboslaw: No kurde, niby też racja... Ale wiesz. Inna sprawa, jak to
@deroo: Dzieci w wieku 0-3 lat zawsze się drą? Widziałeś jakieś? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dziecko w wieku do 4 mca śpi cały czas, ponieważ przeżywa swego rodzaju 4 trymestr ciąży, czyli aklimatyzację. Przesypia około 22h/dobę. Potem faktycznie się drą, do około roku, kiedyż to przestają ząbkować, ale wtedy matka marzy o spaniu, a nie restauracjach.... Potem dziecko jest na tyle spore, że powyżej 2 lat dziecko