Wpis z mikrobloga

JA PIE'''LE JAK MNIE WKU'''AJĄ TAKIE CIOTY, NO KU'WA.
Idziesz sobie do kaufika, biedronki czy innej stonki po bułki. ALE NIE. On już tam jest. Janusz poklepywacz, masażysta pie'''lony. Bierze taką bułkę i maca jak pośladki dupy Maryni. Masuje i miętosi. O tym że należy ubrać foliowe rękawiczki do tego przedsięwzięcia, słyszał ukradkiem w Normandii w 44'. A weź mu zwróć uwagę.
-Proszę Pana tak nie...
-Ale tu samoobsługa hehe. Hehe.
Nic to nie da. To jego koncert. Wali w te buły jak na jeb''ej perkusji. Mistrz instrumentów pszennych macanych.
BUM BUM BUM BUM!
Wirtuoz pieczywa. I weź zgaduj co tymi rękami robił wcześniej. Dłubał babola czy drapał gulajke na gnoju. Topiłbym takich w beczce gówna.
#pasta #bulki #pieczywo
Pobierz
źródło: comment_vEF6M8IjKaFv6ntlikckG4tx7bm9Xuck.jpg
  • 48
@NieRozumiemIronii: Jeśli kogoś obrzydza macanie (jedzenia) to wiele piekarni też odpada z tego co słyszałem od znajomego, który miał okazję w jednej pracować. Podobno z mydłem/wodą tam tak średnio, tzn. były, ale mało kogo to obchodziło, a jak bułki się wysypały ze skrzynki to się pozbierało z ziemi, a potem komuś smakowały. Lepiej się pogodzić z tym, że macanie niczego nie zmienia.
@royalewithcheese: Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś mówił i pisał jak byle przygłup. Twój wybór.
Ty masz prawo do pisania jak nieuk, ja mam prawo do komentowania tej ułomności.

Zgoda na taką bylejakość jest prostą drogą do jeszcze większej degradacji umysłowej naszego narodu. Co mnie niezmiernie smuci.

Głupek reaguje agresją kiedy ktoś mu zwróci uwagę, mądry człowiek zastanowi się i następnym razem napisze/powie poprawnie. Czasem nawet podziękuje. Niestety nie wszyscy wynieśli