Wpis z mikrobloga

JA PIE'''LE JAK MNIE WKU'''AJĄ TAKIE CIOTY, NO KU'WA.
Idziesz sobie do kaufika, biedronki czy innej stonki po bułki. ALE NIE. On już tam jest. Janusz poklepywacz, masażysta pie'''lony. Bierze taką bułkę i maca jak pośladki dupy Maryni. Masuje i miętosi. O tym że należy ubrać foliowe rękawiczki do tego przedsięwzięcia, słyszał ukradkiem w Normandii w 44'. A weź mu zwróć uwagę.
-Proszę Pana tak nie...
-Ale tu samoobsługa hehe. Hehe.
Nic to nie da. To jego koncert. Wali w te buły jak na jeb''ej perkusji. Mistrz instrumentów pszennych macanych.
BUM BUM BUM BUM!
Wirtuoz pieczywa. I weź zgaduj co tymi rękami robił wcześniej. Dłubał babola czy drapał gulajke na gnoju. Topiłbym takich w beczce gówna.
#pasta #bulki #pieczywo
Pobierz
źródło: comment_vEF6M8IjKaFv6ntlikckG4tx7bm9Xuck.jpg
  • 48
@Lysyn: Obczaj słownik smarku. Co innego jak ktoś dla jaj przekręca pisownię w całym tekście a co innego kiedy pisze poprawnie a nagle na środku wali wielką śmierdzącą kupę. Potem zbiera się stado niedouczonych pochwalających bylejakość głąbów i dają "złote rady".
@mala_kropka: i ja kiedyś jebłem fo-pa.
Byłem w gości w hotelu, co ma ćtyry gwiazdki. ĆTYRY!
Na śniadaniu - kolejka, to staję. Przychodzi czas krojenia chleba, to kroję. Odsuwam szmatę, co go zakrywa i kraję, jak magik asystentkę w pudle.
Ale widzę, że ktoś za mną, jakaś czerstwa baba, wybałusza oczy i patrzy w ten chleb, jakby on z pszenicy, a ona dietetyczka.
Gdzie babol?
Ta szmata służyła do trzymania chleba,
Nic to nie da. To jego koncert. Wali w te buły jak na jeb''ej perkusji. Mistrz instrumentów pszennych macanych.

BUM BUM BUM BUM!

Wirtuoz pieczywa. I weź zgaduj co tymi rękami robił wcześniej. Dłubał babola czy drapał gulajke na gnoju. Topiłbym takich w beczce gówna.


@mala_kropka: prawie się udławiłem kolacją jak to czytałem.
@Ciepla_Kupa: Już za samo posiadanie idiotycznych nicków powinni banować. Głupotę widać w czynach, słowach a często już po wyglądzie można poznać.

A moim życiem się nie przejmuj, jest wręcz wyśmienite. Mam rodzinę, przyjaciół, pasje, hobby i pracę a mimo tego
znajduję czas i ochotę na rozmowę z idiotami. Dlatego właśnie mam tu konto.
Czerpię z tych perwersyjną przyjemność. To miłe, wiedzieć, że mimo mojej niedoskonałości są całe tłumy ludzi głupszych ode