Wpis z mikrobloga

JA PIE'''LE JAK MNIE WKU'''AJĄ TAKIE CIOTY, NO KU'WA.
Idziesz sobie do kaufika, biedronki czy innej stonki po bułki. ALE NIE. On już tam jest. Janusz poklepywacz, masażysta pie'''lony. Bierze taką bułkę i maca jak pośladki dupy Maryni. Masuje i miętosi. O tym że należy ubrać foliowe rękawiczki do tego przedsięwzięcia, słyszał ukradkiem w Normandii w 44'. A weź mu zwróć uwagę.
-Proszę Pana tak nie...
-Ale tu samoobsługa hehe. Hehe.
Nic to nie da. To jego koncert. Wali w te buły jak na jeb''ej perkusji. Mistrz instrumentów pszennych macanych.
BUM BUM BUM BUM!
Wirtuoz pieczywa. I weź zgaduj co tymi rękami robił wcześniej. Dłubał babola czy drapał gulajke na gnoju. Topiłbym takich w beczce gówna.
#pasta #bulki #pieczywo
mala_kropka - JA PIE'''LE JAK MNIE WKU'''AJĄ TAKIE CIOTY, NO KU'WA.
Idziesz sobie do...

źródło: comment_vEF6M8IjKaFv6ntlikckG4tx7bm9Xuck.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mala_kropka: ja kupiłem zafoliowany chlebek w Warszawie za 7,50 zł tanio to tam nie jest :) Jeden to chciał wyjmować bułki prosto z pieca i kręcił gałkami od piekarnika sklepowego żeby szybciej się upiekły :) No co Samoobsługa
  • Odpowiedz
ubrać foliowe rękawiczki


@mala_kropka: Założyć!! Ubrać to powinieneś się sam prze wyjściem do sklepu. Ubrać możesz dziecko, które nie potrafi tego zrobić samo.
  • Odpowiedz
@mala_kropka: Ostatnio wzbudziłem sensację jak zwróciłem babce uwagę, że nie powinna próbować cukierków przed zakupem żeby sprawdzić które są dobre. Chyba sygnał nie odnalazł mózgu bo nic nie powiedziała.
  • Odpowiedz
@royalewithcheese: Chcesz to mów "ubrać". Łatwiej będzie rozpoznać niedouczonego i nieoczytanego przygłupa.

Po to mamy w języku polskim tyle słów, żeby używać ich odpowiednio w zależności od potrzeb.
Dzięki temu na kupę nie mówimy chleb ani odwrotnie.
Nie mówimy "co tu pisze" tylko "co tu jest napisane".
Może dla ciebie nie ma różnicy ale dla wielu różnica jest
  • Odpowiedz
@Oinizrum: Literówka na starej klawiaturze to jednak nie to samo co użycie słowa o innym znaczeniu, prawda?
X też mi często nie łapie ale tu się rzadko przydaje.
  • Odpowiedz
Po to mamy w języku polskim tyle słów, żeby używać ich odpowiednio w zależności od potrzeb.


@xer78: jeden #!$%@?. Wiadomo o co chodzi? Wiadomo. Język jest dynamiczny i ciągle się zmienia. Nie widzę sensu, aby tak bardzo się przywiązywać do tego, jak jakaś mądra głowa każe mówić.
  • Odpowiedz
@mala_kropka: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I PO BUŁKI BĘDZIE MOŻNA CHODZIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD UPUSZCZĄ BUŁKĘ NA PODŁOGĘ
  • Odpowiedz