Wpis z mikrobloga

I coz zrobic. Kilka dni temu pytalem sie Was o czym rozmawiac z #rozowepaski na #randka, bylo kilka propozycji zeby byc naturalnym, mowic o sobie, pytac o nia itd.
Bylismy na pierwszej randce, milo, gadalismy przy kawie, potem poszlismy na film. Nastepne kilka dni pisalismy duzo smsow, byly juz fajne slowka typu sloneczko, kotku ogolnie fajnie
Umawiamy sie na nastepna randke, idziemy do pubu i gadamy kilka godzin, staralem sie, mowilem o sobie, mowilem o przezyciach z dziecinstwa, pytalem o jej, byla ciekawa moim zdaniem rozmowa, duzo sie smiala, odgarniala wlosy, zerkala
Potem odprowadzilem ja do samochodu i przed pozegnaniem w formie przytulenia powiedziala ze jak bedzie cieplej to idziemy na spacer.
Nastepnego dnia cisza caly dzien, nastepnego wieczorem juz nie wytrzymalem wiec napisalem smsa. Dostalem odpowiedz ze nic z tego nie bedzie. Zapytalem wiec co sie stalo to mi odpisala ze przez smsy nam sie swietnie rozmawia ale na randkach jest nudno i nie mamy wspolnych tematow do rozmow.
WTF
O co chodzi #rozowypasek, jak to mam rozumiec. Skoro smieje sie i gadamy przez kilka godzin bez ciszy to chyba mamy o czym rozmawiac.
Czy moze chodzilo o to ze jej nie pocalowalem ani nie wzialem za reke.
Mocno mnie ta sytuacja zdziwila
#tfwnogf #stulejacontent #randkujzwykopem #pytanie #niebieskiepaski #oswiadczenie #gorzkiezale #logikarozowychpaskow
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@green_lantern: czyli dosyć późne mentalne gimnazjum. Olej ją. W związku nie chodzi o to, byś ją cały czas to, tamto, sramto. Widać sama nie chcę się starać aby dać coś od siebie. Zresztą olej te głupie baby, Faceci winni trzymać się razem. Wyślę Ci mój numer na priv i fotki penisa( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@green_lantern: no żartowałem trochę z tymi warcabami..no ale chłopie, to kobieta, jej nie rozkminisz, jedynie dzięki doświadczeniu w randkowaniu itp możesz widzieć, czy idziesz w dobrym kierunku czy nie itp ale to i tak wszystko przypadek
  • Odpowiedz
@lizzy_bennet: No cóż, często jeśli chodzi o uczucia to ciężko coś wyjaśnić z sensem:) Nie da się w kimś zakochać na siłę. Pewnie bała się powiedzieć wprost - moim zdaniem trochę nie w porządku, że nie zrobiła tego osobiście. Tak czy siak, @green_lantern nie ma co dużo nad tym rozmyślać bo to nie Twoja wina :)
  • Odpowiedz