Wpis z mikrobloga

@karolajjnn: Praca bardzo ciężka, pieniądze bardzo #!$%@?... Pracowałem 2 miesiące, więcej nie wytrzymałem - z człowieka starają się (przynajmniej tam gdzie ja pracowałem) zrobić maszynę. Lepsze pieniądze zarobisz i lżej w dowolnej innej pracy... Kelnerka może? Pracując tylko na weekendy wyciągniesz więcej niż w macu na 3/4 etatu
  • Odpowiedz
@karolajjnn: Jeśli w mieście masz maca to tym bardziej będzie jakiś call center gdzie stawka jest wyższa a raczej się nie zmęczysz. Jednak jest to robota na chwile bo jednak mało osób utrzymuje się takim stanowisku.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jankino: właśnie jutro IDE robić badania tzn druga część a jestem umowiona na rozmowę do call center INEA koleżanką tam pracuje i z jej opowiadań praca cud malina..... niby, chce przeczekać do czerwca tylko, zapieprzac już zapieprzalam w pracy ale za 900zl nie
  • Odpowiedz
@karolajjnn: #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie musisz być do razu 10/10 żeby być kelnerką, idziesz do dowolnej agencji wynajmującej kelnerów, podpisujesz umowę i czekasz na telefon - dzwonią, jest zlecenie: śniadania (czyli chodzisz i zbierasz brudne naczynia - NIC WIĘCEJ), hotel taki a taki, stawka 12 zł/h. Musisz mieć tylko książeczkę sanepidu (50 zł) i strój.
  • Odpowiedz
@karolajjnn: To powiedz ojcu, żeby się #!$%@?ł na ryj. Próbowałaś już pójść do jakiejś pracy (nie mówię modelka czy hostessa), i usłyszałaś, że ze względu na Twoją aparycję Cię nie przyjmą?
  • Odpowiedz
  • 0
@robertx: byłam tylko na magazynie tam maja gdzieś wygląd ludzi :p a naa kelnerstwo nawet się nie staralam, moja kolezanka pracuje jako kelnerka cala załoga szkieletow
  • Odpowiedz
@karolajjnn: No to moja rada jest taka: #!$%@? Maca, bo jedyne czego się dorobisz to bólu kręgosłupa, kilku(nastu/dziesięciu) nowych poparzeń, dowiesz się jak wiele jesteś warta, będziesz #!$%@?ć po 10 godzin (z półgodzinną przerwą, 15 min płatne 15 nie. A spóźnij się tylko minutę!).
Uwierz w siebie chociaż na tyle, aby dać sobie szansę w innej pracy - jako kelnerka, pomoc kuchenna jesteś w stanie dostać na start 10-12 zł/h
  • Odpowiedz
@karolajjnn: Praca w Inei na infolini przychodzącej(technicznej), czy sprzedażowej? :)

Pracowałem miesiąc na przychodzącej i było spoko. Zależy od Ciebie jak reagujesz na taki rodzaj pracy. Niestety nawet na przychodzącej chcieliby, żebyś coś co jakiś czas sprzedała, ale jest to do przebolenia i na początku jeżeli się starasz ale nie wychodzi to starają się pomóc, a nie gnębią. Po miesiącu mogli mi dać tylko umowę o pracę więc odszedłem :D
  • Odpowiedz