Wpis z mikrobloga

Niestety znam ten ból. Miałem 2h w jedną stronę...
Może poszukaj pracy przy obsłudze sklepu internetowego?
I jak uważasz, że jesteś brzydka i Ci to przeszkadza to albo coś z tym zrób, albo przestań się przejmować ;)
@karolajjnn: 120*9=1080, nie wiem jak Ci wyszło 900 ;p (120 to jest liczba godzin do zrobienia przy 3/4 etatu).
Sama pracowałam w maku na 3/4, ale netto wychodziło 8.25 zł. +- przed podniesieniem minimalnej, teraz to jest jakieś 8.8 zł.
Nie uważam, aby tam był #!$%@?, chociaż są osoby, które tak mówią, ale one nie potrafią/nie chce im się pracować lub myślą, że będą im płacić za nicnierobienie. Regulamin określa zakres
@Justyna712: dziękuje mirabelko, papiery mi dali 24 lutego i tego samego dnia byłam u lekarza a termin badan na 16marca...nie maja już ogłoszenia i trochę się pietram ze wydam 117zl zmarnuje czas a tam nawet miejsca dla mnie nie ma ..
@Justyna712: przyjęli ja mak 3/4 i jedna laska 1/4 a drugi 1/2 trochę się zdziwilam ze takie male takie części etatu :p nawet zwrot kasy dostane za kupine spodnie, z tego co mówili pracownicy i wgl jest gites tylko te paznokcie od października nosze hybrydy i moje szpitala skrocilam do wielkości ziarnka, niby nie można mieć pomalowanych na nic paznokci ale niby bezbarwny przejdzie :/ a jakiś beżowy :(