Wpis z mikrobloga

@Jabel: zastanawiam sie nad tym telefonem, z tym ze chyba wolalbym poczekac jeszcze z miesiac, az podatek od nowosci zejdzie, przeciez ten telefon teoretycznie mial kosztowac 180 czy 190 dolarow, tak gdzies xiaomi podawalo, oczywiscie w przeliczeniu z chinskiej waluty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Miecz12: #falszywyrozowypasek

Chińskie telefony NIGDY nie kosztują w sklepach wysyłkowych tyle ile podaje chiński producent. A to, że nasze super duper portale polskie o Androidzie nie potrafią pisać newsów to swoją drogą. I potem przeliczają sugerowaną cenę Xiaomi na dolary i mają super newsa o takim Redmi Note 3 Pro za 180$. Nigdy go nie kupisz w takiej cenie, nawet jak podatek od nowości zejdzie do 0. Pośrednik chiński zawsze dodaje
@Lanc: #mistrzdedukcji

wiem ze nigdy nie kosztuja w sklepach wysylkowych tyle ile podaje chinski producent, a co do ceny to ja sobie na oficjalnej stronie xiaomi ogladalem, i wiem ze nigdy go nie kupie w takiej cenie, ale 60 dolarow przebitki to jednak jest za duzo jak na moj gust
i mam swiadomosc tego ze cena jest taka bo jest teraz hajp na xioami i ludzie sie rzucaja, bo dla takiego