Wpis z mikrobloga

#mirkopomocy #jakpomozecieto@Wyrewolwerowanyrewolwerpokazecycki #help #wspollokatorzy #studbaza #problemystudbazy

Mam problem.
Sytuacja wygląda tak, że nie dostałam akademika i na ostatnią chwilę musiałam szukać mieszkania. Szczęście w nieszczęściu, bo udało się je wynająć z 3 innymi dziewczynami, których wcześniej nie znałam.
Nie wiem czy to kwestia wychowania w męskim gronie (praktycznie brat i sami kuzyni), ale jakoś nie porywają mnie standardowe tematy różowych typu paznokcie, włosy, zakupy, ubrania, buciki, prostownice itp. Jestem na pierwszym roku, a to oznacza sporo nauki. Studiowanie jak sama nazwa wskazuje polega na samodzielnym wyszukiwaniu oraz przyswajaniu wiedzy. No i cały sęk polega na tym, że u mnie ciężko z warunkami. Dziewczęta na jakiekolwiek zajęcia wychodzą rzadko. Resztę czasu rezerwują na serialne (jeden odcinek przynajmniej trzy razy - najpierw ipla(?), tv premiera, tv powtórka kolejnego dnia), kupowanie jedzenia, pochłanianie go, makijaż, sprzątanie - do tego się nie mogę przyczepić, aczkolwiek istnieją pewne granoce. Nie mam ochoty codziennie zamiatać podłogi ani słuchać disco polo. Istnieje coś takiego jak regulacja głośności na pilocie. Śmiem podejrzewać, iż nie znają przycisku ściszania. Całe mieszkanie ogarniamy raz na dwa tygodnie w parach. Jestem z tą samą co w pokoju A. Te z B potrafią się nie odzywać za to, że dzień porządkowy przypada nam w czwartek, a nie poniedziałek.. Jeśli we 3 mamy rano na 8 łazienkę mogę zająć na 5 minut z wielką łaską i bólem wyrażonym w postaci grymasu twarzy.
Pytanie i prośba moi kochani, bo wiem, że na Was można liczyć! <3
Jak te rywalizację wygrać taktycznie? Myślałam, żeby w cudowny sposób unicestwić telewizor oznaczony w moim schemacie jako 'gówno'. Pomysły były 2. 1-manes z tyłu (minus: zepsuje się nie wiadomo kiedy) 2-drugi pilot stworzony przez brata (minus: muszę być mieszkaniu).
KonniQ - #mirkopomocy #jakpomozecieto@Wyrewolwerowanyrewolwerpokazecycki #help #wspol...

źródło: comment_6m6JEcVjyzspWaRqpUx1eKlCKMHtpnUD.jpg

Pobierz
  • 10