Wpis z mikrobloga

ja pamietam jak z młodsza siostra nie chciałam sie bawić w dom - narysowane kwadraty na podwórku imitujące pokoje i powiedziałam ze nie pozwolę jej wejść do mojego mieszkania poki nie zadzwoni dzwonkiem. zwykle "dzyn dzyń" nie wystarczyło bo wymyśliłam sobie jakaś melodyjkę i kazałam jej zgadywać, a ona biedna nie wiedziała jaka to. dopiero po naprawde długim czasie jak zobaczyłam jen smutek na twarzy, ze nie moze trafić w dźwięk i
@kiwi_kiwi_kiwi: Kurde... Ja jak miałem z 8 lat, to obejrzałem "Marsjanie atakują", a bardzo bałem się kosmitów wtedy. Wydawało mi się to realnym zagrożeniem. A siostra (5 lat starsza) ciągle mnie straszyła, że przyjdą i mnie porwą, że mama się nie dowie.... Kurde!

Albo raz wracaliśmy bardzo późno do domu. Miałem jakieś 8 lat, więc była pewnie 20:00. A siostra zapytała co bym zrobił, jakby wszyscy zamienili się w kosmitów. Uświadomiła
@Tauo_Paj_Paj: kiedyś jadąc autobusem 4 licealistów jadących do szkoły grało w dwie litery. Jeden z nich mówił np. BA
to oni w kolejności wymyślali słowa na ba... , aż do wyczerpania znanych przez nich takich słów. Kto nie znał kolejnego słowa odpadał.
@Tauo_Paj_Paj: Ja pamiętam, że z siostrą zawsze graliśmy w zgadywanie reklam. Kto pierwszy powie jakiego produktu to reklama ten dostaje punkt. Zawsze wieczorem skradaliśmy się do pokoju babci, bo oczywiście rodzice kazali iść spać, a że babcia i tak zazwyczaj spała przed tv, to skakaliśmy po programach szukając tylko jakiś reklam :D
@Tauo_Paj_Paj: pamiętam jak zawsze kuzynka przychodziła do mnie na noc, jak nie zabawa w co to jest, (jedna osoba opisywała jakiś przedmiot który znajdował się w pokoju, a druga musiała zgadnąć o co chodzi), to potrafiliśmy przez całą noc debatować o sprawach dorosłych, ja podawałem jej swoją wiedzę, a ona mówiła mi co ona wie :D
pamiętam jak raz w nocy pytam się jej czy wie jak rodzą się dzieci, ona