Wpis z mikrobloga

Pamietam za gunwiaka mielimy z bratem pietrowe lozko. Gralismy do poznej nocy w rozne gry jak "ostatnia litera" albo "skojarzenia". Najglupsza zabawa bylo "Jakie to auto". Jeden nasladowal dzwiek silnika a drugi musial odgadnac marke i model. No #!$%@? xD Ale gralismy w to w #!$%@?. Brrrrum.. hmm FORD ESKORT!! Nie, Scorpio!
  • 52
  • Odpowiedz
mielimy z bratem pietrowe lozko


gurwa zanim ogarnąłem kontekst naprawdę myślałem, że z bratem zmieliliście piętro łóżko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę ki #!$%@?, mieszkali w tartaku czy co xD
  • Odpowiedz
@Tauo_Paj_Paj: kuzyni mieli piętrowe łóżko i jak do nich przyjezdzalem to jeden siadal na górze, reszta zaslaniala zasłony, gasila światło i kładła się w różne miejsca w pokoju, potem ten co siedział u góry musiał świecić laserem po całym pokoju i na podstawie jakichś tam wybrzuszen na podłodze, łóżku etc odgadnąć gdzie ktoś leży, nie było prosto tego odgadnąć za gowniaka. Oczywiście ja byłem najmłodszy to te gnojki musieli mi
  • Odpowiedz
@chce_miec_psa: @DywanTv: Ja praktycznie codziennie budzę się około 3 w nocy, nawet nie wiem z jakiego powodu (może dlatego że zawsze wtedy chce mi się siku xD) i nie ma znaczenia o której się położę spać. I czasami podejdę do okna i patrzę sobie, albo wpatruje się w duże lustro obok mojego łóżka. Jak byłem mały to bałem się dziwnych dźwięków albo gdy zobaczyłem coś strasznego a teraz
  • Odpowiedz
@tehSpirit: Ja zawsze zastanawiam się jak by to było. Wychodzi taki potwór i co dalej? Zaczyna Cię jeść? Poprosi, żebyś dał mu rękę? Będzie walczył? To jest strasznie ciekawe.
  • Odpowiedz
@DywanTv: zabił by cię, ale to zależy od tego jaki to byłby potwór
@chce_miec_psa: nie czuję żadnych dodatkowych mocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale samo budzenie się o tej porze jest dla mnie dziwne. Może wtedy kończy mi się najgłębszy sen ?
  • Odpowiedz
@tehSpirit: Nie. W Pamiętnikach Wampirów (taki serial dla nastoletnich dziewczynek) werbena (roślinka) osłabia działanie wampirów na psychikę człowieka oraz osłabia je w ogóle.

  • Odpowiedz
@tehSpirit: No weź! Dzisiaj skończyłem czytać Zmierzch.

A co do serialu, to jest całkiem ok. Szczerze, to jestem pozytywnie zaskoczony. Czasem nawet się uśmiechniesz, Damon powie coś sarkastycznego czy śmiesznego. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie jest to wprawdzie Breaking Bad czy Dr House, aktorzy to druga, nie pierwsza liga, ale da się oglądać. W sumie to całkiem wciąga. Głównie chodzi o to, że każdy każdego kocha
  • Odpowiedz