Wpis z mikrobloga

@cup12552: Jest to firma, którą zbudowaliśmy z kumplami. Wszystko szło bardzo dobrze - zamówienia, relacje z ludźmi z pracy - no git! Aż któregoś dnia szef doszedł do wniosku że przydałby sie ktoś do zamawiania części, wystawiania faktur, witania klientów itp. Od razu pomyślałem że "ona" może by chciała z nami pracować - przecież szuka pracy, zajebista kumpela z młodzieńczych lat i jest śliczna.... Będzie zajebiście - pomyślałem.
Ale okazało się
@ProfesorResor: nie, nie śnisz. Opisałem sytuację bardzo ogólnie bez dzielenia na mniejsze wątki fabularne.. przeprosiłem ją bo w przypływie złości i bezradności "pojechałem" po niej - bo może trochę niepotrzebnie. Stąd przeprosiny oraz moja chęć do bycia "w porządku" wobec kazdego - także i niej. Faktem jest, że zachowała się sukowato - ale ja nie muszę być wobec niej taki sam. Przeprosić kogoś za coś to chyba nic nadzwyczajnego.:)

@Magromo -
@hipeklego: ale ty rozkręcałeś tą firmę i odejdziesz? Kiedy to ona jest problemem? Czy ty ją rozkręcałeś tak z boku, bez żadnego głosu w jej faktycznie sprawy? Bo chyba powinieneś być bardziej cenny dla szefa i lojalność wobec ciebie powinna go skłonić do rozwiązania problemu. A wiadomo jak można go szybko rozwiązać - zmienić pracownice.
@tony_soprano: Rozkręcałem ją oficjalnie, w porozumieniu z innymi... wziałem sie za reklamę, marketing i pozyskiwanie zleceń w szerokim rozumieniu.
Szef wiem że chodzi po firmie znerwicowany bo nie tak to mialo wyglądać. On sam dzwonił do mnie dzisiaj chyba z 35 razy z różnymi propozycjami, które odrzucałem (nerwy mnie wzieły że póki co debil wybrał cycki a nie rozwój firmy) i podejrzewam że tak właśnie rozwiąże ten problem, bo zdaje sobie
@hipeklego: przeszukałem internety i wychodzi na to, że sam osobiście musiałeś usunąć z niego logo, bo nigdzie nie występuje w okrojonej wersji. Więc bez zbędnego pitolenia powiem tak: nigdy więcej tak nie rób, bo to zwyczajna pedaliada jest usuwać podpisy z czyjejś roboty, a tym bardziej z mojej roboty - Cumplu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli chcesz udostępniać, to udostępniaj w pełnej wersji:

Pobierz
źródło: comment_vXBBBKBMXKx3ccHsyKHb1RQEuF7DAOnU.jpg