Wpis z mikrobloga

W odpowiedzi na politykę Wykop.pl informuję, że z dniem dzisiejszym 11.03.2016 wszystkie moje dane personalne, wpisy i fotografie, filmy itd. znajdujące się na Wykop.pl są obiektami moich praw autorskich (zgodnie z Konwencją Berneńską). W celu komercyjnego wykorzystania wszystkich, wyżej wymienionych obiektów praw autorskich, w każdym konkretnym przypadku wymagana jest pisemna zgoda ! Wykop.pl jest firmą publiczną. Dlatego też, wszystkim użytkownikom tego portalu społecznościowego, zaleca się umieszczenie na swoich stronach podobnych «powiadomień o prywatności», inaczej (jeżeli powiadomienie nie było opublikowane na stronie chociaż raz), automatycznie pozwala się na dowolne wykorzystanie danych z Waszej strony, Waszych zdjęć i informacji, opublikowanych w wiadomościach na profilu Waszej strony. Każdy, kto czyta ten tekst może skopiować go na mikro. Dzięki temu będzie chroniony ustawą o prawach autorskich art. 190a § 2 kodeksu karnego

#oswiadczenie
  • 15
@Krzysiek_LDZ: zgodnie z artykułem 3 paragrafem 7 ustępem 6 punktem 2 podpunktem 1 literą b tiret trzeci ustawy o ochronie nie danych osobowych oświadczam że w związku z powyższą informacją jest mi bardzo wszystko jedno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)