Wpis z mikrobloga

W firmie mamy konta mejlowe na gmailu tylko usługa wykupiona.
I Ci se wymyślili podwójną autoryzację (raz w miesiącu potwierdzanie smsem co oznacza, że trzeba podać numer telefonu prywatny)
I piszę, że to raczej problem jest bo ja nie będę używał prywatnego.
Dostałem zwrota "W firmie nie przewidujemy telefonów służbowych"
Odpisałem "Na chwilę obecną nie przewiduję wykorzystywać telefonu prywatnego do celów służbowych"
Zbyt chamsko czy spogz?
#pracbaza

Zbyt chamsko czy spogz?

  • Spogz 92.1% (2475)
  • Chamsko 7.9% (213)

Oddanych głosów: 2688

  • 53
@vuvkid: popieram bardzo dobrze zrobiles ja tez odgradzam praceod zycia wielkim murem i kazde wtargniecie odbieram jako atak na moja osobe. Zawsze zaczyna sie od glupiego telefonu a konczy na telefonach po 19. Dla niektorych to tyljo #!$%@? a dla mnie i dla ciebie to wtargniecie w zycie prywatne. Z poprzedniej pracy mnie zwolnili bo glosno powiedzialem ze nie bede robil raportow w domu tylko w godzinach pracy. Wystarczajaco duzo zycia
@vuvkid:
Dokładnie praca to praca, życie prywatne to życie prywatne. Od tego masz telefon prywatny, żebyś prywatnie go używał. I nie że 5 złotych żydzisz na starter. Powinni wam w jakiś inny sposób zapewnic weryfikację dwuetapową skoro nie chca dać telefonu służbowego(tokeny etc.).
Tak jak napisał @wielad 1/3 życia tracisz w pracy i muszą się z tym pogodzić że ludzie mają życie prywatne, ale korpo to korpo niestety. Sam mam taką
@civi88: bez przypału - generalnie troszkę zbuldupiłem, przyznaję. Niby nic wielkiego ale jednak ja wolę w najdrobniejszych szczegółach odróżnić pracę od życia prywatnego i mimo, że wszyscy na projektach zapieprzają od rana do #!$%@? wie kiedy to ja pracuję od dzwonka do dzwonka i nic poza tym. Moja praca mnie nie męczy, czasem jest przyjemna gdy dostanę coś nowego i fajnego do zakodzenia ale zawsze 8h nie więcej.