Wpis z mikrobloga

W firmie mamy konta mejlowe na gmailu tylko usługa wykupiona.
I Ci se wymyślili podwójną autoryzację (raz w miesiącu potwierdzanie smsem co oznacza, że trzeba podać numer telefonu prywatny)
I piszę, że to raczej problem jest bo ja nie będę używał prywatnego.
Dostałem zwrota "W firmie nie przewidujemy telefonów służbowych"
Odpisałem "Na chwilę obecną nie przewiduję wykorzystywać telefonu prywatnego do celów służbowych"
Zbyt chamsko czy spogz?
#pracbaza

Zbyt chamsko czy spogz?

  • Spogz 92.1% (2475)
  • Chamsko 7.9% (213)

Oddanych głosów: 2688

  • 53
tak na fakturę i idź kręcić gównoburzę o tego piątaka. Nie chciałbym mieć takiego pracownika, współczuję twojemu pracodawcy i współpracownikom.


@znikam5: ta, tylko że to się tak zaczyna, starter za pięć złotych

a potem pracownicy muszą sami żarówki do kibla kupować, albo srać po ciemku

mówię z doświadczenia

i tak dobrze, że po 5 tygodniach zdecydowali się, że jednak będą kupować papier toaletowy
@vuvkid: kolego, ale to Ty się żalisz na portalu że śmiesznymi obrazkami i radzisz się czy Twoje teksty do pracodawcy są 10/10 czy trochę mniej i czy jesteś fajny. A jak mirki zjechały to 'ludzie tu so mali'.
Nikt nie każe pracować jak nie pasuje, możesz zmienić pracę. Też nie jestem zbyt nadgorliwy w swojej pracy, ale ludzie którzy szukają wszędzie problemu są u mnie na równi z tymi nadgorliwymi. Jakie
@Jade: a skoro nie pasuje to czy nie można normalnie zapytać o inną metodę autoryzacji zamiast od razu przechodzić do głupiej konfrontacji? Polak to zawsze musi być naburmuszony i pokrzywdzony?
@vuvkid: tak to niestety wygląda. Nie znam tej korespondencji ani podejścia firmy do was, może faktycznie jedni drugich mają za idiotów i nie ma z kim gadać. Po prostu szukanie wszędzie konfrontacji nie jest dobrym pomysłem. Czasem dużo więcej się zyska inną drogą.
@vuvkid: zauważyłem że pracownicy traktują pracodawcę jak Boga a potem się dziwio że traktują ich jak gówno z gówno wypłatą. trzeba mieć szacunek do siebie i pracodawcy. jeżeli pracodawca zauważy że jest dla Ciebie Bogiem zacznie to wykorzystywać i zanim się obejrzysz będziesz siedział po godzinach za free. dobrze zrobiłeś.

@Myrzyn: Nick pasuje do Twojego stanu.