Wpis z mikrobloga

Zobaczcie jak świat się zmienia.
W latach 90 ktoś taki jak "pedał" to był ktoś odmienny, dziwaczny, wytykany palcami.
Rok 2016 - jak powiesz na kogoś "pedał" to jesteś idiotą, rasistą, ksenofobem, homofobem, ciemnogrodem i w ogóle jak można kpić z kogoś kto ma inna orientację seksualną, bo taki się już urodził!!!!

Propaganda lewicowa cały czas zwycięża.
##!$%@? #polityka #4konserwy #bekazlewactwa
  • 18
@Axelio: Dokładnie, inżynieria społeczna.

@MarnaImitacjaTuwima:


A odmienność to w ogóle powód wytykania palcami?


Nie i dlatego nie powinniśmy wytkać kogoś kto jest pedofilem, ale nie krzywdzi
Albo lubi marszowym krokiem przechadzać się w jasnobrązowej koszuli (ale też nie krzywdzi)

To zupełnie normalne, odmienność trzeba tolerować.

/ironia
@wielki_mag: tolerancja to POGLĄD.

Więc, jeśli zabraniasz innym mieć poglądy odmienne niż swoje własne, to nie powinno się tolerować ludzi nietolerancyjnych.

Jeśli szanuje się prawo do opinii każdej osoby, powinno się je tolerować.

Osoba, która nie pozwala na różnorodność w zakresie pojmowania tolerancji ... sama z automatu staje się nietolerancyjna.
@wielki_mag: No wiem, bo nie jestem i ?

Zauważ tutaj pewną zależność, gdzie zachodzi hipokryzja, ale tylko w jednym wypadku (z dwóch):


jeżeli zabraniasz innym mieć poglądy inne niż swoje własne (nietolerancyjnosc) to sam nie jestes tolerancyjny


Czyli jeśli jesteś nietolerancyjny - to jesteś nietolerancyjny. Logiczne.
Dziwne wymaganie z kosmosu, żeby osoba była nietolerancyjna nagle miała być tolerancyjna "bo tak, bo toleraści sobie tego życzą, więc masz się tak zachowywać jak
@Axelio: Zobaczcie jak świat się zmienia.
W latach DCVIII ab urbe condita ktoś taki jak Gajus był dumnym legniositą i obywatelem republiki, był rozchwytywany przez kobiety jak i mężczyzn, a jego miłość do współbraci była czysta i szanowana.
Rok 2016 - jak dasz na imię dziecku Gajus to będą się z niego śmiać, że jest Gejusem. A zamiast poważnej czystej miłości pomiędzy mężczyznami zaprawionymi w boju mamy jakieś cioty w rurkach
@Axelio: W latach 90 u mnie na osiedlu jak facet nosił długie włosy to go wytykali palcami, mówili, że "pedał", "ciota", kopali go po łydkach.
Rok 2016 - taki ktoś może sobie publicznie chodzić po ulicy a jak się mu #!$%@? bułę na opamiętanie to #!$%@? zaraz że przemoc, że bandyta.
Gdzie ja żyję, pieprzona propaganda!