Wpis z mikrobloga

@mar111cin słucha cały czas nuty tej poniżej...
A jeżeli Daniel dojedzie do Świebodzina cos czuje ze pojawi się filmik jak Daniel daje prezent i przybiją sobie piątki, a @mar111cin drżącym głosem powie, że Danie jest spoko
otacon - @mar111cin słucha cały czas nuty tej poniżej... 
A jeżeli Daniel dojedzie do...
  • Odpowiedz
@Grzesiek1010: @Dzyszla: @otacon:
Niestety nie chciał odebrać ode mnie telefonu, ale udało mu się wreszcie znaleźć komórkę do mnie.
Spodziewam się skąd ma moje dane i wykopki mu w tym mocno pomogły, kiedy się zaczęła fala hejtu na mnie.

Już wyjechał ze świebodzina i nie będzie prezentu, ma się później odezwać bo teraz
  • Odpowiedz
Spodziewam się skąd ma moje dane i wykopki mu w tym mocno pomogły,


@mar111cin: Sam sobie pomogłeś, Twój numer telefonu komórkowego jest na allegro, a numer domowy na ścigacz.pl. Jak masz dostęp do książki telefonicznej to tam masz już nazwisko i potem to już z górki Marcin. Więc nie wina tu wykopków.

Tak to jest jak się zadziera z ludźmi pokroju Daniela(wygląda na takiego człowieka jak się na niego źle
  • Odpowiedz
@wfm125m: Ale po co miał dbać o anonimowość, skoro tylko wrzucił na wykop publicznie dostępny film? Ani go nie filmował, ani nie odgrażał się, ani nawet nie powiadamiał np. policji. Więc nikt normalny nie mógłby się spodziewać, że za zwykłe wykopalisko mogą posypać się groźby i fala hejtu.
  • Odpowiedz
@Dzyszla: No właśnie, Kajetan jest sławny, a Pan Daniel nie był sławny, chciał się tylko pochwalić swoją głupotą na YT dla zapewne wąskiego grona kolegów. Tacy ludzie jak widzisz nie dają sobie "w kaszę dmuchać" i można za darmo w pierdziel wyrwać. Przypomina mi się historia z Krakowa, nad ranem przy mijaniu się na chodniku stuknęło się dwóch facetów barkami - niby norma, a jeden się odwrócił i wbił drugiemu
  • Odpowiedz
Niestety nie chciał odebrać ode mnie telefonu, ale udało mu się wreszcie znaleźć komórkę do mnie.


@mar111cin: powinieneś przede wszystkim podziękować sobie, że używasz tego nicka w wielu innych miejscach. Pewnie każdy ustaliłby te dane, jakby poświęcił chwilę czasu.
Nierozsądnie z Twojej strony.
  • Odpowiedz